Зростання тарифів на світло суттєво "загальмувало" після появи активістів під НКРЕ КП

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Замість збільшення на 10% на офіційному сайті з’явився проект із цифрою 2%.

Активісти пікетували будівлю регулятора тарифів НКРЕ КП. Люди вимагали зниження тарифів і скасування скандальної формули "Роттердам+", ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зранку під стінами будівлі головного регулятора комунальних тарифів НКРЕ КП зібралися кілька сотень активістів, бо напередодні ввечері на сайті регулятора опублікували проект рішення про чергове підвищення вартості електрики для бізнесу. Із нового року чиновники збиралися накинути до ціни ще 10%, тож протестувальники вимагали цього не робити, а заразом і скасувати скандальну формулу "Роттердам+".

Як не дивно, їх почули, і на тому ж сайті оприлюднили нове рішення про підвищення вартості на 2%. Щоправда, "Роттердам+" чіпати не стали. "Ця публічна дискусія, яка мала місце останній рік, вона нарешті принесла свої ефекти – тепер починають прислуховуватись до голосу споживача", - прокоментував це голова асоціації споживачів енергетики і комунальних послуг Андрій Герус. Активістів просять не розслаблятись, адже остаточне рішення буде ухвалене вже у п’ятницю на черговому засіданні комісії.

ВідеоАктивісти вимагали зниження тарифів і скасування скандальної формули "Роттердам+"

Їх зранку під стінами будівлі головного регулятора комунальних тарифів НКРЕ КП зібралися кілька сотень. Напередодні ввечері на сайті регулятора опублікували проект рішення про чергове підвищення вартості електрики для бізнесу. Із нового року чиновники збиралися накинути до ціни ще десять відсотків. 

Активісти вимагали зниження тарифів і скасування скандальної формули "Роттердам+"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції