Гройсман анонсував нове підвищення мінімальних зарплат

Мінімальна заробітна плата зросте з наступного року.

Прем'єр міністр України Володимир Гройсман прогнозує підвищення мінімальної заробітної плати на фоні зростання економіки. 
 
Про це він повідомив прес-службу Кабінету Міністрів України. 
 
"Середня заробітна плата по країні до кінця року перевищить 7 тис. гривень, мінімальна заробітна плата – 3200 грн. Але наступного року мінімальна заробітна плата зросте. Ми все будемо робити для того, щоб економічний ріст приводив до збільшення доходів громадян", – зазначив глава Уряду.

На його думку, зміцнення національної економіки дозволить збільшити доходи українців та підвищити заробітну платню.

Прем'єр зазначив, що ключовим моментом зростання стане стимулювання створення нових робочих місць через розгортання масштабних інфраструктурних проектів, підтримка промисловості.

Глава уряду нагадав, що програми підтримки вже працюють в агросекторі, фармакології, машинобудуванні. Найближчим часом уряд представить проект закону, який дозволить провести швидку модернізацію та переоснащення підприємств. Зокрема, йдеться про 3-річне розтермінування зі сплати ПВД під час імпорту обладнання, якого немає в Україні.

"Це нові технології, виробництва в країні і підтримка реального сектору економіки. А що заробить економіка, будемо реінвестувати у життя людей. Наш пріоритет – розвивати економіку і, як результат, віддавати людям належне через зарплати і пенсії", – підкреслив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що раніше Володимир Гройсман заявляв про реальне зростання зарплат в Україні. За його словами доходи українців зросли на понад 37%.

ВідеоГройсман розповів, коли Україна матиме хороші дороги

Залиште свій коментар