"Зросте, але буде найнижчою за останні п'ять років" — Шмигаль про підвищення ціни на газ

"Зросте, але буде найнижчою за останні п'ять років" — Шмигаль про підвищення ціни на газ

Прем'єр-міністр каже, що в Україні ринкові ціни на газ.

Ціна за спожитий газ для населення в Україні незабаром зросте, але навіть після подорожчання тарифи будуть найнижчими за останні роки.  

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль 4 вересня у Верховній Раді, повідомляє УНІАН. 

Зі слів голови уряду, наразі ціна на газ в Україні регулюється конкурентним ринком і це, наголосив Шмигаль, величезний прорив.

"Сьогодні ціна на газ регулюється конкурентним ринком. уперше за п'ять років ми маємо найнижчі ціни на газ у серпні-вересні. Звичайно, очікується природне ринкове зростання, але це буде найнижча ціна на газ за останніх 5 років в Україні", — сказав прем'єр.

Як відомо, від 1 серпня в Україні відкрився ринок природного газу для побутових споживачів. Тепер люди можуть самостійно обрати компанію, у якої  купуватимуть блакитне паливо.  

Нагадаємо, "Нафтогаз" підвищив ціну на газ для населення на 45%. Порівняно з серпнем ціна газу зросла на 1460 грн. 

Відео Як обрати постачальника газу — розмова з фахівцем Максимом Рабіновичем

Нові правила постачання газу в Україні. Люди вже майже місяць можуть самостійно обирати постачальника блакитного палива. А компанії-постачальники мають стати більш зацікавлені в нових споживачах і пропонувати вигідні умови та якісний сервіс. Про те, що ж насправді відбувається на ринку газу, та чи відобразяться нові правила на ціні палива – знає директор газопостачальної компанії «Нафтогаз Україна» Максим Рабінович.   

Як обрати постачальника газу — розмова з фахівцем Максимом Рабіновичем

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів