Мільйони надходжень від елітних "євроблях". Все про пільгове розмитнення в одній інфографіці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

22 лютого завершився термін розмитнення авто на іноземній реєстрації за пільговими умовами.

Пільговий період розмитнення "євроблях" добіг кінця 22 лютого. Таким чином, розмитнити машини за піввартості зборів більше неможливо. Водночас легалізувати "євробляху" можна буде ще до травня, але за повним тарифом. Далі копи почнуть штрафувати "євробляхерів" щоразу на десятки тисяч гривень. Усе це призводить до чуток про ріст цін на вторинному ринку. 

Нові правила ввезення автівок на іноземній реєстрації набули чинності 25 листопада минулого року. За офіційною статистикою, від 2015 року до України завезли 640 тисяч "євроблях", неофіційна цифра в рази більша – понад 2 мільйони. Пільговим розмитненням скористалися далеко не всі. 

Скільки "євроблях" українці встигли розмитнити "за акційними тарифами", які найдорожчі автівки були завезені з країн Європи і які митниці залишаються найбільш навантаженими - дивіться в інфографіці.

Інфографіка, євробляхи, оновлена, 25.02
ТСН.ua

Як повідомлялося, що Кабмін не подовжить період пільгового розмитнення "євроблях".

Відео"Євробляхи" в законі: українці штурмують митні пости

Власники понад 120 тисяч автомобілів скористалися пільговою процедурою розмитнення авто на європейських номерах. Нині митні пости штурмують українці, які намагаються встигнути ввести євроавтомобілі зі знижкою в 50%. 

"Євробляхи" в законі: українці штурмують митні пости

Залиште свій коментар

Вибір редакції