Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хто відмовився визнати диктатора Мадуро президентом Венесуели, а хто став на його бік. Інфографіка

Світ поділився на два табори.

У Венесуелі точиться справжня боротьба між президентом Ніколасом Мадуро і парламентом країни. Депутати не визнають диктатора главою країни, оголосивши президентом лідера опозиції Хуана Гуайдо.

Проте Конституційний суд Венесуели вважає Мадуро, який начебто переміг на виборах 2018 року, а цього місяця офіційно став главою держави, чинним президентом. 

За час перебування на посаді президента протягом  минулої каденції Мадуро перетворив перспективну країну на відсталу і дуже бідну. Полиці магазинів пустують, інфляція сягає кількох мільйонів відсотків, мінімальна зарплата - в межах десяти доларів. Країною прокотилися кілька протестів, в яких загинули десятки людей, які вимагали відставки Мадуро, але той посади не покинув.

Ніколас Мадуро нажив багатьох ворогів у світі, зокрема Сполучені Штати Америки, Канада, більшість країн Латинської Америки не визнали диктатора президентом цього разу. Інші авторитарні країни, зокрема Росія, Туреччина, Китай визнали чинного президента Венесуели. Також його підтримала Греція. Інша частина Євросоюзу вимагає повторних виборів або визнання опозиціонера президентом. 

Детальніше про те, хто підтримав Мадуро, а хто - ні, можна дізнатися з інфографіки:

Хто визнав Мадуро президентом Венесуели. Інфографіка
ТСН
Хто визнав Мадуро президентом Венесуели. Інфографіка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції