Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київ обігнав Париж і Стокгольм у рейтингу міст Європи з найдорожчою нерухомістю

Столиця України піднялась на 2 позиції у порівнянні з минулим роком.

Київ увійшов до десятки міст Європи з найдорожчою нерухомістю. До такого висновку дійшли експерти компанії ECA International.

За підсумками 2017 року Київ посідав восьму позицію. Наразі за прогнозами експертів ECA International у 2018 році столиця України посунеться на дві позиції вгору і стане шостою за вартістю у елітних районах. Так, орендна плата за висококласну трикімнатну квартиру у 2018 році становитиме 3402 дол. Зокрема, Київ обігнав Париж і Стокгольм, де вартість житла у середньому становить 3383 дол і 3177 дол відповідно.

Топ-10 міст європи, інфографіка

Позицію лідера у рейтингу посідає Лондон, де вартість висококласної трикімнатної квартири перевалює позначку 6600 дол. Так, охочі жити у найкращих районах столиці за таке житло повинні заплатити у 4 рази більше, ніж за звичайну квартиру у інших британських містах.

Незмінне друге місце посідає Москва із місячною вартістю висококласного житла у розмірі 5081 дол, на третьому місці перебуває Цюрих - 4873 дол.

Четвірку найдорожчих міст Європи замикає Женева. Так, за житло у хорошому районі швейцарського міста доведеться віддати 4555 дол.

У Стамбулі місячна плата за трикімнатні апартаменти у 2018 році становитиме 4000 дол. Одним із європейських міст з найвищими орендними платами за нерухомість для емігрантів є Дублін (3311 дол), який вперше ввійшов до десятки найдорожчих міст.

Зокрема, професор Сміт зазначив: "За останні десять років спостерігається значний прогрес у продажу нерухомості в Дубліні. Орендні ставки значно зростали з кожним наступним роком. На вартість оренди також вплинув підвищений попит з боку міжнародних компаній, які переселяли співробітників, щоб скористатися низькою ставкою податку на прибуток в Ірландії".

У Амстердамі житло обійдеться у 3242 дол.

Аналогічно у містах Східної Європи також спостерігається різке збільшення цін на оренду майже на 2760 дол. Так, Прага і Варшава піднялися на понад 10 місць у рейтингу порівняно з минулим роком.

"Місцеві економіки Праги, Варшави та інших великих міст Східної Європи зміцнились порівняно з Єврозоною загалом за останні роки. Міжнародні компанії створюють або розширюють свою діяльність у цих країнах посилюючи попит на якісне житло", - пояснив експерт Сміт.

Раніше повідомлялось, що Гонконг, Сідней та Ванкувер увійшли до трійки міст із найдорожчим житлом. Так, квартири площею менше ніж 9 квадратних метрів можна орендувати за 385 дол в азіатському місті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції