Тисячі інфікованих і кілька сотень померлих. Куди дістався коронавірус - в інфографіці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жертвами коронавірусу вже стали понад 200 людей.

Від нового коронавірусу в Китаї станом на 31 січня загинуло вже 213 людей, ще 9692 інфіковано.

Усі летальні випадки від хвороби зафіксовані у Китаї. А ось кількість заражених людей щодня у світі зростає.

ВООЗ оголосила міжнародну надзвичайну ситуацію

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради 30 січня оголосила спалах коронавіруса #nCoV2019 надзвичайною ситуацією міжнародного значення.

Географія поширення коронавірусу

Вірус дістався вже понад двох десятків країн. 30 січня стало відомо, що коронавірус виявили ще у кількох країнах: в Італії, Індії, на Філіппінах. Низка інших країн заявляли про збільшення кількості інфікованих: Австралія, Японія, Франція, Німеччина, США.

У Сполучених Штатах Америки 30 січня вперше зафіксували передавання смертельного коронавірусу від людини до людини. Раніше такі випадки, крім Китаю, фіксували у Німеччині та Японії.

До України убивчому вірусу поки що не вдалося прослизнути.  

Усі місця, де зафіксовано випадки нового вірусу, в інфографіці ТСН.ua.

Коронавірус. Географія поширення станом на 31 січня
ТСН.ua

Країни евакуюють своїх громадян з Китаю та призупиняють авіарейси

Низка авіакомпаній вирішили призупинити польоти до/з Китаю через спалах коронавірусу. Як стало відомо, зокрема, йдеться про Air France, Air Canada, німецьку Lufthansa, південнокорейські Air Seoul, Asiana Airlines, Jeju Air і Jin Air, найбільшу приватну авіакомпанію Індонезії Lion Air, а також British Ariways, Finnair, Air Macau та сінгапурську Jetstar Airways. Наразі лише Virgin Atlantic та Air Algérie продовжують літати до Китаю. 

Україна з китайського міста Санья евакуювала близько 200 осіб. Також своїх громадян вивезла Японія, США, Велика Британія, Австралія.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Коронавірус у Китаї як уникнути інфографіка_1
ТСН.ua

Плейлист 130 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції