Хочу стати такою, якою була до потрапляння в Російську Федерацію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артистка дала відверте інтерв'ю сайту ТСН.ua.

Співачка Анастасія Приходько нещодавно отримала звання заслуженої артистки України та відсвяткувала лляне весілля із чоловіком.

30-річна виконавиця повністю змінила вектор творчості та готується представити авторські пісні у концертній програмі "Крила", яку презентує сьомого жовтня.

Про несподівану нагороду, виховання двох дітей та вельми неочікувану мрію зірка розповіла в інтерв'ю сайту ТСН.ua.

Про нагороду

–  Розпочну із найголовнішого: зі звання заслуженої артистки України. Якою була ваша реакція на новину про його отримання.

– У мене був концерт у Кропивницькому на День Незалежності, тут лунає дзвінок, мене вітають. Я, така, "з чим ти мене привітав"? "Тобі дали звання!" Кажу: "Дякую!"  Мені дуже приємно, але трохи незвично – "заслужена артистка України". Нічого не змінилось, як я була людиною, так і залишилася. Мені приємно, що є люди, які посприяли цьому і, напевно, займалися цим.

– А "народною" не захотілося стати?

– Я взагалі живу не для того, щоб отримувати звання, живу по серцю, як воно підказує. Я навіть не знаю, що воно дає. Мені приємно, що люди цим зайнялися. Я нічого не знала,  поїхала на концерт, мене почали вітати, мені приємно. Не я ж сама бігала по кабінетам  с проханням дати мені звання.

– Досі відзнаку не вручили?

– Там, напевно, повинен бути певний  урочистий захід. Я не знаю, як воно робиться, не знаю, навіть, що туди вдягнути.

ВідеоАнастасія Приходько розповіла про стосунки з чоловіком та повернення справжньої себе у творчості

– Якось вже святкували цю подію?

Так у мене нічого на руках не має, що ж відзначати. Я ж хоч подивлюся, як воно виглядає.

Про творчість

– Наразі готується нова концертна програма "Крила", чому саме така назва?  І чим вражатимете сьомого жовтня під час виступу?

"Крила" це перша пісня, яку я написала українською мовою. Я розпочала її вивчати від 2015-го року. Мені було дуже складно, але це  моя внутрішня перемога. Так, мені дуже соромно, але я зовсім не володіла українською мовою, навіть трішечки, може на відсотків десять лише, поки не розпочала її вивчати два роки тому.

– У вас викладач був, наскільки я знаю.

Так. У мене в пісні є така фраза, коли я писала "Хай вітер грайливий їх не лоскоче" слово я знаю, але вимовити не можу. Тому замінила на "сміливий". Коли я співаю, як то кажуть, ще "язик не лежить".  Я ще вивчаю мову, новою методикою, за якою читаю вірші українською. Так простіше.

– А який вірш – найулюбленіший?

Перший підручник мені подарували Ліни Костенко, я почала читати її вірші. Складно. Навіть, "Заповіт" Тараса Шевченка. Шкільна програма, так. Але з цього ми розпочали.

Я дуже хвилююся перед концертом, українська мова у мене дуже недосконала, але пісні автобіографічні. Буду українською мовою розповідати про своє життя.

– Виступатимете з музикантами?

Так, наживо. Навіть плейбеків не буде, щоб було потужніше.  Хочу, щоб це було щиро, відкрито і по-справжньому .

Раніше ви із музикантами не працювали?

Ні, була фонограма, були старі пісні, і Костянтина Меладзе були пісні, фанерка, під якою я працювала. Я все ж таки вирішила: якщо в країні йдуть такі зміни, то зміни починаються з нас. Я свідомо зробила цей вибір. І змінила повністю свою музику, свій світогляд, своє ставлення до Батьківщини.

Анастасія Приходько для інтерв`ю_1
соцмережі
Приходько готується представити нову концертну програму з музикантами

Нікого не змушую робити такі вчинки, тому що починається все тільки з себе. Старі хіти, безумовно, будуть. Але головне побудоване  на  п'ятнадцяти нових композиціях.

Як зародилася співпраця тендітної дівчини та музикантів-бороданів? Саме з цими хлопцями ви виступатимете під час сольної програми, що відбудеться зовсім скоро.

Усе розпочалося  із останнього мого відбору на "Євробачення", третього за рахунком.  Ми просто зняли базу, де репетирували з дівчатами, з бек-вокалом. Там грали хлопці, вони мені дуже сподобалися. Я послухала їх, тоді думала взяти їх на стару програму, не хотіла нічого змінювати. Але коли я вже не пройшла третій відбір в Україні, я закрила для себе тему всієї старої музики.  Не тому, що образилася, а зрозуміла: це – не моє. Мені, напевно, не дано співати попсові пісні. Я дуже багато чую відгуків і багато людей кажуть, що нарешті вони побачили ту справжню Приходько, яка була всередині мене.  І тому з легкістю ми відмовилися від великої кількості пісень та розпочали створювати нову музику. Вже два роки ми працюємо, я намагаюся їздити з хлопцями увесь час і дарувати нову українську музику. Тим паче, я бачу, що конкуренції у мене немає, і мені це дуже подобається. 

Я завжди хотіла бути балериною, уявляєте?

– Повернімося до теми "Євробачення" Ця сторінка закрита чи, можливо, ми побачимо вже оновлену Анастасію Приходько у нацвідборі?

 Ні. Ви розумієте, потрібно закривати двері один раз. Так, у мене був такий шлях, якесь інше життя, була і Росія, у мене все було. Це ж була Революція Гідності, розумієте, тому для мене це – важливо, мати свою гідність, відповідати за себе. Не розповідати чужі історії, тому що пісні були різних авторів, це  їхні історії, іноді мені було дуже важко уявити себе у певній пісні. Тому з 2015-го року я почала все спочатку, але я не боюся. Зараз починається все наново. Тому тема конкурсу для мене закрита.

Анастасія Приходько для інтерв`ю_3
соцмережі
Анастасія Приходько

У мене серйозна музика, яка розповідає відверто про те, що було у мене в житті. Якось виходити на сцену і віддавати своє життя на розсуд, щоб мені Данилко ставив відмітки, не хочу я цього.

– Як ви сама описуєте свій стиль музики? Наразі вас називають новою українською амазонкою. Як ви до цього ставитеся?

– Ну амазонки – вони просто дикі, вони не підлаштовуються не під кого. Ми кожного дня збираємося на репетиції, я розумію, що дуже багато людей перестали мене бачити. Вони думають, що я десь зникла. Просто, коли ти починаєш робити справжню музику, тобі не до світських заходів. Зовсім не клеїться з тим, що я відчуваю. Мені було соромно, що я багатьох людей, може, обманювала тим, що я була в сукнях із яскравим макіяжем і теж ходила на заходи. Але таку лінію мені придумали ще дуже давно, мені здавалося, що це – правильно підтримувати таку лінію.

Анастасія Приходько для інтерв`ю_6
соцмережі
Анастасія Приходько

А потім я зрозуміла, що я нікому нічого не винна, мені чужі ці Ukrainian Fashion Week,  заходи з шампанським. Я хочу, щоб була тільки я, музика і зараз мої хлопці військові. Це для мене зараз – головне.

– Нині ви продовжуєте волонтерську діяльність, їздите з концертами до АТО. Взагалі, страшно?

– Так, дуже. Там мене від кулі ніщо не захистить, лише Господь Бог допомагає всім нам. Але їм там страшніше набагато. Ми тут спимо під теплою ковдрою, можемо увімкнути телевізор, подивитися фільм. Свідомий громадянин України повинен підтримувати військових, хоч якось, їздити, їм це дуже потрібно.

– Після концертів та зустрічей із бійцями, де відкриваєте душу, що надає вам сил?

Від того, що я зламаюся, краще не буде. Мене надихають мої діти, заради них живу і творю. Я хочу, щоб вони мною пишалися. Я намагаюся зробити все, щоб вони любили батьківщину, вони вчаться в українській школі, ми вчимо вірші українською.

– Коли ви їдете в зону АТО, малюки знають, де мама?

Ні. Мама поїхала на гастролі і все.

Анастасія Приходько для інтерв`ю_1
instagram.com/prykhodko_official
Анастасія Приходько в дитинстві

– Ви не боїтеся критики. Можливо, наразі думаєте про повернення в політику?

Я не була в партії, якщо що. Музикантам, напевно, буде важко там, тим паче з моєю прямолінійністю. Мене не можна поставити в рамки. Я вважаю, що моя політична кар'єра закінчиться через дві години після того, як я тоді вступлю. Бо, як я бачу в кожній партії є лінії, по яким вони рухаються.  Я так не зможу, напевно, мені треба буде відмовитися від музики і піти туди.

– На що ви, як я розумію, не готові?

Ні. Усе життя займатись музикою і тут я буду стояти і говорити з трибуни. Це – нечесно та й мене не будуть серйозно сприймати. Хоча, я знаю себе: я б в усіх усе забрала і віддала людям. Уявляєте, щоб я сиділа в Верховній Раді шість годин на одному місці? У зоопарку є тасманський вовк, він бігає по колу. Ось я буду отак ходити по Верховній Раді, думаю - це не годиться.

– Наразі ви готуєте кліп на пісню "Крила". Після доволі провокаційної попередньої роботи на композицію Goodbye про що буде наступне відео?

Чужий серед своїх, свій серед чужих. Там дуже цікавий сценарій, це, мабуть, те, що зараз відбувається зі мною. Мої відео із переходом на українську мову почали бути неформатними для деяких каналів, багато радіостанцій перестали мене підтримувати. Але мені байдуже: я знімаю ці відео для людей і буду знімати й надалі. Я хочу, щоб вони побачили це відео і усе зрозуміли. Ми знімали його два дні, воно дуже складне, але там все, чого хотіла я.

Про особисте

– Поговоримо про альтернативні види діяльності. В якому виді мистецтва ви себе ще бачите?

– Я завжди хотіла бути балериною, уявляєте? Але я не думаю, що в тридцять років можна це розпочинати, от така у мене була мрія.

– А якби не було музики? Уявіть собі таку ситуацію.

Ну,  "Суворовське училище" .

– Серйозно?

Якийсь спорт, обожнюю стріляти з лука, гонки, але там є ще балерина. Не забувайте про це.

– Яке у вас хобі?

Готую я, так заспокоююсь. Це один із видів медитації, напевно. Я не люблю заглядати в якісь книжки, в Інтернет,  люблю створювати щось своє. Експериментую, іноді, невдало, звичайно, але мені подобається, коли я щось роблю, прикрашаю. От так от релаксую.

– А є якась коронна авторська страва?

Є. Це фарширована риба, це дуже складно, але на Новий рік Анастасія Костянтинівна завжди це робить, тому що її дуже люблять всі члени сім'ї.

– Якщо продовжувати сімейну тему, то яка Анастасія Приходько мама?

Мама я, напевно, друг. Мені здається, що в вихованні треба бути друзями, вони і так розуміють, що – я старша. Я – не Цербер: не хочеш – не роби, але я вчу звичним речам порядку, повазі до дорослих і ніколи не брехати.

– Сину Гордію нещодавно виповнилося два роки. Який він?

Так, сьомого серпня. Йому два роки, тому ще радіє життю. Ніхто його не чіпає робить, що хоче.

– А на кого він більше схожий?

Анастасія Приходько для інтерв`ю_2
instagram.com/prykhodko_official
Син зірки

На мене.

– А характером?

Напевно характер батька.  Якщо Нана – більш відкрита, вона до всіх біжить, то йому треба спочатку всіх роздивитися, познайомитися, доторкнутися, щоб пощупати, тільки потім він починає розслаблятись. Вони – різні, але товаришують.

– Можливо, діти вже демонструють творчі риси характеру?

Мала більше любить  танцювати, як я бачу, аніж  співати. Малому подобається малювати, але це поки. Я хотіла, щоб мала пішла займатися тенісом, але я бачу, що не йде. Залишається лише очікувати, перед яким фактом вона мене поставить і підтримати її вибір.

–  Якщо Нана скаже: "Мамо, хочу відрізати волосся, не носити сукні, бути як ти"?

Приходько донька
facebook.com/profile.php?id=100007430375089&fref=nf
Донька Приходько – Нана

–  Нехай, то її вибір буде, але тоді у мене вже буде довге волосся. (Сміється, прим ред.). Але вона зараз вже мені каже, що хоче пофарбуватися у чорний,  хоче спортивний костюм, як у мами. Я їй, звичайно, купую, але рожевий. У нас чорного кольору немає. Мене з дитинства привчили до чорного кольору, тому коли мене питають: "Приходько, чого ти в чорному?", то – не моя забаганка. І, взагалі, нехай що захоче, те і робить, але з головою на плечах. Я вважаю, що свободу треба відчути.

– Не так давно у вас із чоловіком була річниця. Як святкували "лляне весілля"?

Ми запросили батьків, я подякувала його мамі за такого сина, бо він для мене найкращий. Він надзвичайний, дуже мене підтримує. Правда каже, що я вкрала п'ять років його життя.

– А чому так?

Професія така. Він дуже хвилювався, коли не зміг поїхати зі мною у зону АТО, коли  я була вагітною. Він взагалі тоді дзвонив кожні п'ять хвилин. Чоловік – дуже сімейний, любить все, що пов'язано з родиною, для нього це – важливо. Я бачу, що Бог почув мої молитви, бо для мене сім'я це головне. Його батьки прийшли, і я, як хазяйка, накрила стіл, де були всі страви, які він любить. Його мати, батько, діти були – у такому сімейному колі, а вже п'ять років, думаю, будемо відзначати.

– Які у вашій родині традиції?

Ми дуже любимо вечорами, коли діти вже заснули, сидіти на кухні. Сигаретка, тортик (солоденьке – це обов'язкове для мене).

– А так і не скажеш.

Я просто їм один раз на день. Це моя дієта: їм о третій дня і все, але я їм все, що захочу і так, щоб наїстися. Ну вже якось звикла, тому це вже режим.

– Ви спеціально схуднули? Був такий момент?

65 кілограмів.

– А потім раз – і неймовірне схуднення.

Напевно, це почалось, коли почався Майдан, і коли анексія Криму була. Був концерт восьмого березня 2014-го року, коли мене зустріли з дулом автомата вже російські "зелені чоловічки". І коли вже поїздки в АТО були, тоді воно (схуднення) вже почалося.

Анастасія Приходько_1
facebook.com/anastasiyaprykhodko
Анастасія Приходько

– Тобто, спеціально для втрати ваги ви нічого не робили?

Ні, у мене завжди був графік, якого я дотримувалася їсти один раз на день, зранку –дві склянки води обов'язково, а ввечері дозволяла собі десерт. Хоч убий, не можу від цього відмовитися. Тому, за традицією ми збираємося із чоловіком на кухні, у нас повинно бути щось солодке, це як сімейне вогнище, де завжди тепло. Ми збираємося, обговорюємо теми, що ми хочемо змінити, до чого ми йдемо, які у нас плани, що у нас сьогодні було. Це обов'язково у нас розпочинається о десятій вечора, ми можемо до півночі сидіти, просто розмовляти.

Ще в Росії зробили такий образ, який вони бачили, але то – не моє, хочу повернути все, що є в мені і стати справжньою

– Що стосовно теми паління у вашій родині?

Я палю.

– А ваш чоловік не проти?

Він теж палить, у нас весела сім'я. Розумію це – погано, але нічого не можу з собою вдіяти. Ну залиште мені хоч один недолік, і це – моє паління. Люблю я це діло: пишу пісні під сигарети, міркую під сигарети, хвилююся під сигарети. Ну це от такий мій фетиш.

– Що дітям скажете?

Якщо вони будуть палити? У  мене в сім'ї теж палили, і в школі. Ну, я не знаю. Ну будуть палити, і що. 

– Чи чекати від Анастасії Приходько чергової зміни стилю одягу чи зачіски?

  Зміна кольору волосся – це взагалі болюча тема. У 15 років я зробила велику помилку і пофарбувала волосся в чорний колір, його вивести зовсім неможливо. Хотіла повернутися до свого, але не вийшло. Тому експерименти з волоссям теж закінчилися, буде моє, я буду відрощувати своє волосся. Просто хочу відновити себе. Ще в Росії зробили такий образ, який вони бачили, але то – не моє, хочу повернути все, що є в мені, і стати справжньою. Такою, якою я була до потрапляння в Російську Федерацію. 

Олександра Лазебник

Залиште свій коментар

Вибір редакції