Мене підкорила його пристрасть. Ілля Кива та його дівчина відверто розповіли ТСН про свої стосунки

Наскільки збігаються думки закоханих про стосунки і важливі питання, читайте в інтерв'ю.

Відпустка політика Іллі Киви став надбанням соцмереж. І виною тому не тільки відео, на якому політик їсть руками, але і супутниця Киви - ефектна блондинка. Як виявилося, дівчину звуть Катерина Мазур і зі скандальним політиком вони познайомилися у спортзалі. 33-річна Катерина має 5-річного сина, квартиру, новенький "Мерседес", діаманти та бізнес за кордоном, але заради любові переїхала в орендовану квартиру до Киви і впевнена – це той самий чоловік її мрії. З Іллею і Катериною журналіст ТСН спілкувалася окремо, але на одні й ті самі теми. Наскільки збігаються думки закоханих про стосунки і важливі питання, читайте в інтерв'ю.

Про знайомство

Катерина Мазур

- Як ви познайомилися?

- Познайомилися ми в спортзалі. У нас сини від колишніх стосунків, яким по п'ять років, ходять в одну секцію. Ми бачилися, часто перетиналися. В один прекрасний день наші діти затрималися трохи довше. Ну і, поки ми чекали наших дітей, ми випили кави і зачепилися на тему МВС. Тому що я там продовжую навчання у Національній академії внутрішніх справ. Я буду юристом. Мені потрібна була допомога щодо МВС. Тому що мені треба було поступати, у мене були питання, і на тлі цього почали спілкуватися. Це було в липні 2017 року. І так воно все закрутилося.

- Він допоміг вам зі вступом?

- Ні. Поступила я сама. Просто у мене були питання, пов'язані з іспитами. Може бути, це був привід для того, щоб познайомитися. Поліція нас звела.

Відео Жінка має бути витривалою. Спільне тренування Киви з його дівчиною

ТСН поспілкувалась з політиком та його коханою Катериною Мазур, де і почались їхні стосунки. Ілля Кива каже, що його підкорили наполегливі тренування ефектної білявки.

Жінка має бути витривалою. Спільне тренування Киви з його дівчиною

Ілля Кива

- Ви познайомилися у спортзалі, хто зробив перший крок?

- Хіба не бачите, що це Катя - ініціатор нашого знайомства. Я 12 років сюди ходив і горя не знав.

- Так що вас підштовхнуло до неї підійти?

- Блондинка, гарна. Я люблю блондинок і красивих дівчат.

 

Ничего не делать тоже нужно уметь!

Публикация от KM (@katerina_mr8888)

Про стосунки

Катерина Мазур

- Ілля для вас - ідеальний чоловік?

- Ілля для мене - приклад ідеального чоловіка. Все, що мені подобається, і все, що я шукала, я знайшла в цій людині.

- Але Кива - складний чоловік. Як ви до нього звикали?

- Вдома він не скандальний. Вдома він домашній. Це дві абсолютно різних людини.

- Довго з ним зустрічалися?

- Все стало розвиватися швидко і стрімко. За місяць почали жити разом.

- Ви переїхали до нього?

- Так, півроку тому. У мене є прекрасна квартира, на сто квадратів. Але я переїхала до нього на зйомну. В моєму будинку залишилися батьки з сином. Я щодня бачуся з сином. Поки ось так. Я їду рано вранці і повертаюсь пізно, як і Ілля. Мені потрібно відвезти дитину в садок і забрати. У мене є, як у будь-якої жінки, обов'язки.

- І зараз живете удвох з Іллею?

- Ні, ми втрьох. У мене є собака. Його звуть Семен, сім років улюбленцю, породи чихуахуа. Ілля до нього звикає. А Семен боїться Іллю. Але особливо мені було важко залишити на час дитину і переїхати на зйомну квартиру. Почуття затьмарили розум.

 

Публикация от KM (@katerina_mr8888)

- Як з ним жити?

- Чудово. Я люблю готувати. Ілля любить все. Але я зараз намагаюся готувати менше, щоб всі тримали себе у формі.

- Хто першим зізнався в почуттях?

- Він, було все стримано і вже зрозуміло без слів. Просто ми обидва горді. Для нас це було несподівано. Він сказав, що схоже я тебе люблю. А я відповіла, що не схоже. Я вже точно люблю. Він чоловік, якого я шукала.

- Як вас дивує Ілля?

- Ілля, насамперед, здивував невідповідністю екранного образу і тим, що відбувається вдома. Вдома він м'який, спокійний, великий кіт. Особливих подарунКив не було. Все банально: квіти і походи в кіно. Іде він рано, приходить пізно. Тому особливо на спілкування часу у нас немає.

- Ревнуєте до прихильниць Киву?

- Він дорослий чоловік. У нього, природно, хтось та був до мене. Те, що було до нашого знайомства, мене це не хвилює. Слава Богу, що шанувальниці не стоять у нас під дверима.

- Кива - пристрасний чоловік?

- Мене підкорила і його пристрасть в тому числі.

Ваше серце до знайомства з Кивою довго було вільне?

- Дуже довго.

Ілля Кива

- Наскільки серйозні ваші стосунки?

- Прийшов той момент, коли я дивлюся на людину, яка поруч зі мною перебуває, серйозно, по-іншому. І прийде той момент, коли я знайду в собі сили взяти на себе ще одну відповідальність.

- У вас було багато жінок. Катя для вас, яка вона?

- Мені з нею спокійно. Я шукав завжди спокій. Я занадто запальний, імпульсивний і невгамовний. Її спокій і рівновага – це те, що мене підкупило.

- Катя каже, що ви "добрий кіт" вдома.

- Коли сплю. Тому що я приходжу додому і лягаю спати. Катя мене бачить в горизонтальному положенні. Тому в її розумінні я можу здаватися і добрим котом.

- Катя переїхала до вас?

Так, ми вже півроку разом. Я орендую квартиру в центрі міста, площею 90 квадратів. Я можу собі її дозволити зняти. Це недешево.

 

Публикация от KM (@katerina_mr8888)

Про гроші

Катерина Мазур

- У вас кільце і сережки – діамантові. Любите діаманти?

- У мене вони просто є. Кожна дівчина любить прикраси.

- Подарунки Іллі?

- Ні. Я вже досить доросла. Мені 33 роки. У мене можуть бути якісь прикраси в цьому віці.

- Хто ви?

- Я просто мати. У мене є син. Я ніколи не була заміжня. Але стосунки у мене були. І я просто жінка, незважаючи на те, що я вчуся і в мене є мої хобі. Мій батько працює тут у спортклубі дуже довго - тренер зі східного єдиноборства, карате. Напевно, років з 16 я сюди ходжу. Це сімейний клуб. Всі один одного знають. Ілля сюди ходить 12 років. Ми довго не перетиналися. Моя мама на сьогоднішній день не працює. Вона мені допомагає з дитиною.

- Ви – дівчина заможна. Хто вам допомагав ставати на ноги?

- Звичайно, у мене є батько моєї дитини. Але також у мене є бізнес за кордоном. Це нерухомість, з якою я маю постійний дохід.

- Зараз у вас з Кивою загальний бюджет?

- Так. Але головний у нас Ілля. Він - головний годувальник.

 

Я сегодня в роли шофёра невесты))))

Публикация от KM (@katerina_mr8888)

Ілля Кива

- Плануєте тепер купити будинок або квартиру, є кошти?

- Поки я був один, мені не потрібно було те, що було тягарем. Пішовши в політику, я все одно залишився на війні. Катя, напевно, більше хоче якогось домашнього куточка. У мене цього немає. Я воїн і кочівник. Може, в якийсь момент я прийду до цього стану, коли я повинен буду забезпечити Катерину в першу чергу. Якщо все складеться так, як воно складеться.

- У вас є бізнес?

- Я не займаюся бізнесом принципово, причому з дитинства. Для мене це неприйнятно. Бізнес – занадто брудно для мене.

- На що ви живете?

- Я зовсім недавно зійшов з посту радника міністра внутрішніх справ. Перед цим я був начальником Департаменту протидії наркоторгівлі. Офіційно у мене до сорока тисяч зарплата. За сорок тисяч можна прожити. Це близько двох тисяч доларів.

- Катя любить діаманти. Вас не хвилює, що ви не відповідаєте її колишнім чоловікам...

- Не знаю, що там хто любить, я знаю, як воно буде. Буде так, як воно є зараз у мене, і ніхто роздувати нічого не буде. Вона займається, у неї там є якийсь бізнес. Я в це не лізу і мені це не цікаво. У моєму розумінні, це її хобі. Про її бізнес краще розмовляти з нею.

- На інтерв'ю Катя приїхала на новому позашляховику "Мерседес". Виявилося, що вона його недавно купила, чи ви подарували?

- Я б, напевно, з величезним задоволенням робив би жінкам такі подарунки, але, на жаль, немає. Насправді Каті ніхто не дарував. Вона в змозі купити собі автомобіль. А я їй номера зробив – чотири вісімки, використовуючи свій адміністративний ресурс.

- Чому вісімки?

- Не знаю, це її примха. І там літери на початку "КА" і в кінці "КІ" – Катя і Кива. Але це випадково забив комп'ютер. Моя була історія тільки з чотирма вісімками.

Машина Катерини Мазур
Фото Валентини Мудрик/ТСН
Машина Катерини

- Бюджет у вас тепер загальний?

- Так, і нам вистачає.

Про весілля і сімейне життя

Катерина Мазур

- До знайомства з Кивою ви довго жили з батьком своєї дитини?

- Ця тема закрита. Заміжня я ніколи не була. Виходить, що не хотіла. А тепер, виходить, хочу. Мені самій дивно, як взагалі так. Я іноді не вірю в те, що відбувається.

- Мрієте стати дружиною Киви?

- Я думаю про весілля. Але не форсую події. Насолоджуюся життям. І у мене немає такої ідеї фікс. Якщо буде весілля, то тихе і скромне. Для нас двох. У мене є дитина. Я думаю і про нього теж. Плюс, так вийшло, що Ілля публічний, і все непросто.

- Зараз прямо погодилися б стати дружиною Киви?

- Я думаю, що я секунд 30 подумаю, якщо він запропонує. Насправді, ми дорослі, живемо разом - штамп у паспорті нічого не міняє, я вас запевняю.

Ілля Кива

- Катя мріє вийти за вас заміж. Коли?

- Це зрозуміла мрія кожної жінки - вийти заміж. Це важливий процес у житті будь-якої жінки – правильно вибрати чоловіка. Питання - коли. На все воля Божа.

- Цього року Ілля Кива одружиться?

- Якщо все буде складатися так, як складається, я думаю, так, це станеться. Коли я захочу дитину – я одружуся заради дитини. На даний момент, у Киви є дівчина, до якої він ставиться серйозно.

- У вас був уже шлюб?

- Так, у мене один шлюб. У 15 років одружився. У 16 років народилася дочка, в мене є доросла дочка і маленький син від інших відносин.

 

Отдых? Нет не слышала! Работа над собой по расписанию!!!

Публикация от KM (@katerina_mr8888)

Про скандальний імідж та медійність

Катерина Мазур

- Після знайомства ви дивилися в інтернеті, наскільки скандальний Кива?

- Так, інформація про нього в інтернеті була скандальною. Мені стало цікаво порівняти те, що про нього говорили і те, що я бачу.

- Погоджуючись на це інтерв'ю, ви радилися з Кивою?

- Так, я не хотіла. Але він сказав, що це неминуче. Питаю: а можна я не піду. Він – іди, неминуче.

Ілля Кива

- Коли ми просили в інтерв'ю Каті – вона радилася з вами.

- Я досить скандальний, постійно перебуваю в стрічці новин. Я навчився правильно формувати ось цю стрічку. Тому що стоїть завдання за короткий проміжок часу досягти впізнаваності. Я в політиці не 15 років, як Ляшко або Арсеній Петрович. Коли про тебе не знають, все одно, що ти говориш.

- Може бути, Катя для вас - теж піар?

- А вам не здається, що мені було б зручніше піаритися на різних дівчатах, продовжуючи колекціонувати їх фотографії в своєму Інстаграмі. Катя не сильно хотіла давати інтерв'ю. Я їй сказав, що рано чи пізно це станеться і нехай, це буде краще, почують від тебе особисто, ніж додумають в пресі. Та тому що це був 1+1. Це не пас 1+1, я просто щиро і з повагою ставлюся до вашого каналу.

- Ми не раз бачили ваші скандальні фотографії, які ви самі викладаєте.

- Все дуже просто. Я вмію формувати свою загальну стрічку. Для цього потрібен скандал. Одні цілують корів. Інші їдять землю. Я навчився грати на контрасті. Тому поруч зі мною красиві засмаглі жінки.

- Тепер Катя вас контролює і ви перестали викладати фото з іншими жінками?

- Це я контролюю, не Катя. Катя не може нічого контролювати. Катя може бути поруч зі мною. Це моє шанобливе ставлення до жінки, яка знаходиться поруч з собою.

 

Это было круто !‍♀️

Публикация от KM (@katerina_mr8888)

Про відпустку в Індонезії

Катерина Мазур

- На відпочинку в Індонезії ви були разом, де Кива був помічений. Чому він там на відпочинку їв руками?

- Ну, і що, нічого страшного. Справа в тому, що ми попросили прибори. Нам їх не принесли. Це був ранок, після тренування. Прямо так, щоб падати в обморок – ні, у нього руки чисті, в чому проблема. Мене важко здивувати чимось. Я була схильна, щоб і самій у принципі взяти приклад з нього і поїсти руками. Але моя перша реакція, коли побачила в інтернеті, - подив. Подумала, Боже мій, ми на Балі, і хтось знімає Іллю. Сорому не викликало це відео, тільки повеселило трошки.

- Вдома він теж їсть руками?

- Вдома я спочатку приношу прилади, а потім – їжу.

Ілля Кива

- Після нового року ви відпочивали разом на острові Балі і там вам спіймали за тим, що їли руками...

- Я прибіг зі спортазали і на столі була їжа. Я швиденько пробігся по столу і побачив, що їжу принесли японську, а паличок не було. І була дилема – чи їсти виделкою, або руками. Я подумав, що більш органічно було б японську їжу їсти руками. Ну, а як рол наколювати цією вилкою. Це теж було б не комільфо. А рол, який береться руками, в принципі в Індонезії їсти руками теж можна. Тому виключно з естетичного формату я вирішив з'їсти руками, тим більше, так смачніше. Точно це не Антон Геращенко і точно це не лизання тарілок. Я думаю, що для чоловіка їсти руками – це природно.

- Вдома також їсте?

Я - так. Катя сказала, що до десертного ножа ми ще не дійшли.

Розмовляла кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції