Перше спільне інтерв'ю Ступки і Логунової у статусі батьків. На кого схожа донька та як дитина змінила зірок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пара поспілкувалася із ТСН.ua про особливості характеру маленької Богданки.

Нащадок легендарної акторської династії Ступок – Дмитро – разом із дружиною Поліною Логуновою виховують крихітну Богдану. Про своє знайомство, початок стосунків та зміни у житті, викликані батьківством пара розповіла в інтерв'ю ТСН.ua.

Зірки одружилися майже рік тому, а вже у квітні 2017-го народилася їхня донечка. Закохані демонструють у Мережі світлини із родинного відпочинку та насолоджуються статусом мами і тата.

 -  Дмитре, Поліно, сьогодні ви подружня пара із маленькою донечкою. Чи могли ви уявити собі такий розвиток подій "на світанку" стосунків? Пам'ятаєте перше побачення?

 - Дмитро Ступка: Перше побачення з Поліною? Ну, звичайно, колись заочно були знайомі, бачилися на різних перформансах, були на різних шоу.  Потім, я приїздив, коли вона ще працювала на М1, брала інтерв'ю,  спілкувалися. Запросив її на побачення. Я був у відпустці –  їздив до друзів. Потім повернувся, зустрілися з Поліною. І вже від того дня не розлучалися.

Дмитро Ступка_4
instagram.com/stupka777

- Поліна Логунова: Ну з мого боку, я взагалі не хотіла йти з Дмитром на зустріч. Я взагалі не люблю чай, більше кавоман, а Діма навпаки п'є чай. І він мене весь час кликав на чай. Я йому кажу: який взагалі чай?  Зрештою, ми випили Jagermeister. На першу зустріч я прийшла з роботи, у мене була післяноворічна депресія, бо треба було багато всього оплачувати, були певні складності з роботою. Я ходила в дещо завантаженому стані, думаючи про те, як все розрулити з  рахунками. Настрою на саму зустріч не було, я прийшла без укладки, в спортивних штанях, з рюкзаком, гулькою на голові, стомлена і трохи застуджена. Все почалося з Jagerа, подумала, що бальзам, мабуть, допоможе вилікуватися без антибіотиків. Таким чином відбулося перше побачення. Ніхто не думав про жодні родини, я була в такому стані, засмученою, і на жодні стосунки не була налаштованою.

Коли з’явилася родина – у Діми і поведінка змінилася, і ставлення до життя, до всього навколо

- Це була зима 2016-го, а як ви познайомилися до побачення?

 - Ми зустрічалися на програмах. Дмитро приходив на М1 та на ранкове шоу на НЛО-ТВ, я на той момент там працювала. Він приходив як гість, я брала інтерв'ю. Тому ми з ним заочно одне одного знали за світськими заходами.

Дмитро Ступка_3
instagram.com/stupka777

 - Донечці майже півтора місяця. Які зміни у своєму житті за цей час зможете назвати? Окрім прогнозованої відсутності сну.

 - Дмитро: Стільки уваги приділяєш дитині: щоб не продуло, щоб не було їй надто спекотно. Постійно з дитиною зараз і, це не заважає, бо ми цього хотіли. Зрозуміло, що у всіх однаково – діти і плачуть, і животики у них болять, і зубки ріжуться, тому ми були до цього готові. Я виховував свою сестру в дитинстві: і підгузники їй міняв, тому я більш-менш розумів, що як робиться. У мене підвищився рівень відповідальності. Коли є вільний час, то провожу його з дитиною.

Поліна Логунова та Дмитро Ступка інтерв`ю_1
ТСН.ua
Дмитро Ступка із донькою

Коли Поліна їде на роботу або я у справах, то ми міняємося. В принципі, відповідальність – це основне, що змінилося. Я тішуся дуже, звичайно, беру її на ручки, і ми разом засинаємо.

- Поліна: Для мене це, по-перше, певні моральні та психологічні зміни. Ніколи не думала, що зможу присвячувати життя комусь, окрім себе самої, і любити когось більше, ніж саму себе. З'ясувалось, що можу. Я не думала, що материнство для мене буде початком для того, щоб змінитися. У мене дуже змінилися погляди на життя, дуже серйозно ставлюся до всього, включаючи свою безпеку, чи пристебнуті ремені безпеки в машині. Тому я стала просто серйозною мамою.

 - Найцікавіші для громадськості факти після народження малечі: на кого схожа наймолодша Ступка та як ви назвали доньку?  

- Дмитро: На мене схожа. Ні, ну там Полінка ще є звичайно: дивіться, у Поліни довгий розріз очей, і у мене трохи такий. Я дивлюсь на свої фотографії з дитинства і бачу, що донька – дуже подібна на мене. Ми із Поліною одне на одного схожі. Дитина, звичайно, буде мінятися, буде рости, але 100%, що від Полінки і від мене є багато спільних рис.

Дмитро Ступка_5
instagram.com/stupka777
Дмитро в дитинстві

- Поліна: У неї очі та брови мої. Мені здається, що губи теж мої, носик – батька. За характером доволі мила дитина, без вимагань не порушує спокій. Вона любить витягати губки, коли поїсть. Таке відчуття, що вона просочилася в Instagram і завжди, коли завершує трапезу, витягує губки, начебто сфотографуватись хоче. Молодець така.

- Як лагідно кличете маленьку?

 - Поліна: Ми називаємо її Булочка.

Дмитро Ступка_6
instagram.com/stupka777

- Дмитро: Як Полінка казала, так і називаємо: доця, Богданка, Бодя, Булочка.

 - Який у донечки характер: на кого більше схожа та чи виявляє вже акторський талант? Зрозуміло, що у такій зірковій династії та із творчими батьками інакше бути не може

- Дмитро: Голос у неї сильний, вже посміхається, коли нас бачить. Губки бантиком складає, роздивляється все.

Ніколи не думала, що зможу присвячувати життя комусь, окрім себе самої, і любити когось більше, ніж саму себе. З’ясувалось, що можу

- Поліна: Вона ще зовсім-зовсім маленька, ще так точно нічого не зрозуміло.

 - Запитання, насамперед, до Поліни. Який Дмитро татко? Чи навчився змінювати підгузники?

- Поліна: Діма говорив, що умів змінювати підгузники, але розучився. Втім, потім швидко навчився знову. Приділяє увагу доньці, мені, такий романтичний – творча натура: знає, що таке увага і тому приділяє її багато мені і доньці. Він став сімейною людиною – раніше були дівчата, які вимагали лабутени, айфони. Діма колись в цьому колі тусувався і поводився відповідно. Коли з'явилася  родина – і поведінка змінилася, і ставлення до життя , до всього навколо.

- Ви можете з ним спокійно лишити малечу?

- Поліна: Так, я так і роблю, коли на роботу потрібно, чи на манікюр, чи на знімання передачі.

Дмитро Ступка_8
instagram.com/stupka777

- Дмитро:  Я доволі підкований тато, і нормально ставлюся до того, коли діти плачуть. Дехто одразу починає дзвонити, з'ясовувати у більш досвідчених. Але дитинка плаче, їй щось не подобається. Вона цілком не може висловити свої почуття і думки, тому і може через це розплакатися.

- Поліно, які зміни у собі Ви спостерігаєте: чи змістилися пріоритети через материнство? Що наразі плануєте стосовно майбутньої кар'єри та виходу з декрету.

- Я уже увійшла в якийсь ритм. Скажімо, пропозицій на ринку не так багато, щоб на всю силу працювати, мати можливість наймати няню. Коли вже буде проект, тоді зможу повністю працювати, а поки так важкувато: або я поганий професіонал, або  все ж таки проекти не дуже.  Іноді є пропозиції десь брати участь, а потім дізнаються, що є грудна дитина, і все. Відмовили в одному тревел-шоу, бо я маю маленьку дитину. Мені це трошки "вдарило по мозку", бо я дуже люблю працювати і хотіла там брати участь. Це настільки цікаво, що збожеволіти як круто. Я, звісно, розумію людей, які ухвалили таке рішення, бо це відповідальність, насамперед, для них.

- Не хотіли, аби Ви залишали малечу на довгий час?

- Я би не залишала, брала б або із собою, або із нянею. Вони не захотіли брати зайве завантаження на себе.

- Дмитре, у зв'язку із поповненням у родині, батькам треба працювати вдвічі більше. Розкажіть, у яких проектах ви зараз задіяні?

- Ми в червні починаємо знімати "Гвардію", потім будуть "Крути", але це вже буде восени. Там були проби, мене ще остаточно не затвердили, тому рано про це говорити.  100%, що від червня починаємо знімати "Гвардію". (У фотоблозі актор показував світлини із робочого процесу, де постає у кадрі із кривавим гримом).

 

Дмитро Ступка_7
instagram.com/stupka777
Наразі Дмитро знімається у "Гвардії"

Дмитро Ступка_2
instagram.com/stupka777
Наразі Дмитро знімається у "Гвардії"

Дмитро Ступка_1
instagram.com/stupka777
Наразі Дмитро знімається у "Гвардії"

- А, можливо, у Вас є плани спробувати себе в різних амплуа, наприклад, ведучим, чи як Поліна радіоведучим?

- Я пробую вести різні корпоративи, вів весільний бал. Коли з'являється така робота, то, звичайно, працюємо. Просто це залежить від ринку і пропозицій, коли є робота, ми не відмовляємося. Будемо робити постановки і вистави по Україні – поки що тільки такі варіанти.

- А розкажіть про ваш сімейний відпочинок. Малечу плануєте брати в майбутні відпустки?

- Дмитро: Взагалі, плануємо поїхати кудись відпочити, бо треба і подихати свіжим повітрям, і біля моря побути. Думаємо полетіти, до Туреччини, наприклад, щоб недалеко. Потрібно, щоб дитина подихала повітрям: навпаки, буде краще на морі побути, а не в загазованому Києві .

- Поліна: Так, ми плануємо у відпустку із донькою. Але це буде недалеко, щоб недовго летіти.

- Важливим пунктом для новоспечених матусь є повернення допологової форми. Чи розробили Ви собі план тренувань та харчування. І, взагалі, як вагітність вплинула на Вашу фігуру?

-Я спілкувалася з класним дієтологом Наталією Самойленко, вона вміє правильно розробляти індивідуальний план харчування, графік споживання їжі організму з певним набором аналізів, тобто все індивідуально. Навіть у якийсь момент часу мені допомогла скинути зайву вагу, підрівняти баланс з жирами, вуглеводами і так далі. Я схудла на певну кількість кілограмів, але це ще вплинули гормони.

Поліна Логунова
instagram.com/polinalogunova
Молода матуся швидко повернулася у форму після пологів

Я харчувалась завжди ідеально, але саме через гормони не могла скинути, а навпаки набирала вагу. Уже після співпраці з гінекологом вирівняла їх, а згодом мені вдалося стримати вагу під час вагітності. Вдалося це завдяки правильному харчуванню, консультацій дієтолога, гормонального фону. Під час вагітності та після я, в цілому, як харчувалася, так і харчуюсь. Могла хіба що з'їсти більше фініків чи кураги, і в підсумку вийшло, що я не погладшала. У моєму випадку проблема ваги була пов'язана з гормонами.

- Спортом наразі займаєтеся?

- Мені зараз не можна. І, звісно, під час вагітності була без спорту, без нічого.

 - А розсекретите на скільки погладшали під час вагітності?

- Так, на 10 кілограмів.

Ми плануємо у відпустку із донькою. Але це буде недалеко, щоб недовго летіти

- Важливим моментом у житті кожної мами є вибір годування дитинки. Ви за грудне вигодовування?

-Так, я сама годую. Трохи не поважаю людей, які кажуть: боляче, неприємно, груди обвиснуть. Терпіти потрібно, народжувати ніби приємно…

Поліна Логунова та Дмитро Ступка інтерв`ю_3
ТСН.ua
Поліна Логунова обирає для малечі саме грудне вигодовування

 - Із якими труднощами ви, як батьки-дебютанти, зіштовхнулися після появи у вашому житті доньки?

- Дмитро: Найскладніше – це те, що донька не дає спати вночі, мабуть. В принципі все нормально, ніяких труднощів поки немає.

- Поліна: Зіштовхнулися із проблемою вибору педіатрів, ортодонтів  і інших лікарів. Питання щеплень – відкрите, і воно ніколи не закриється остаточно. Ми наразі маємо спеціаліста, у котрого спостерігаємося, але можливо ще знайдемо когось. Я наразі цим займаюся, а взагалі, у цьому плані знайти професіонала важко.

Олександра Лазебник

Залиште свій коментар

Вибір редакції