Інтимний гель від ВІЛ

Австралійські вчені стверджують, що їм вдалося розробити зволожуючий інтимний гель, який може запобігати зараженню вірусом герпесу та ВІЛ.

секс (Фото: bydzdorov.ru)
(Фото: bydzdorov.ru)
Експериментальний зволожуючий інтимний гель, розроблений австралійськими дослідниками, не лише підвищує гостроту відчуттів при інтимній близькості, але й може запобігати зараженню вірусом герпесу й вірусом імунодефіциту людини.

Принаймні, це підтверджує ряд експериментів, які вчені провели на тваринах. Про це, за повідомленням News.Com.Au, розповів на конференції Міжнародної спілки боротьби зі СНІДом, що проходить зараз у Сіднеї, керівник дослідницької групи, доктор Джеремі Полл, що представляє фармацевтичну компанію з Мельбурну - Starpharma.

За його словами, новий гель призначений для гетеросексуальних пар, які можуть наносити його безпосередньо перед статевим актом. Лікар вважає, що розробка австралійських дослідників особливо необхідна народам Африки, що проживають на південь від Сахари: саме серед представників цих народів дуже багато хворих СНІДом.

Принцип дії гелю, представленого на конференції, заснований на здатності дендримерів – каскадних молекул, що входять до складу антибактерицидної речовини, зв'язувати віруси, запобігаючи тим самим інфікуванню здорових клітин організму, передає Foxnews.Com.

Нагадаємо, нещодавно біохімікам Російської академії наук вдалося розробити вакцину проти ВІЛ-інфекції, під впливом якої імунна система людини виробляє не лише антитіла до вірусу імунодефіциту, але ще й активізує клітини-вбивці, які поїдають чужорідні клітини.

Мікробіологи відзначають, що вакцина не токсична і не ослаблює стійкості організму до інфекцій. Але всі її недоліки і переваги можна буде визначити лише при клінічних випробуваннях на людині.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: