Голова Facebook вибачився

Засновник соціальної мережі Facebook вибачився за впровадження нової технології Beacon, яка ділилася інформацією про користувачів.

Голова і засновник Facebook Марк Цукерберг погодився, що зробив погану справу. Про це пише видання News.com.

Марк Цукерберг
Lenta.ru
Голова і засновник Facebook Марк Цукерберг.
"Ми просто зробили погану річ. Ми забули про баланс", - заявив Цукерберг. Тепер користувачі зможуть відключати Beacon, який працює на сайті вже місяць.

Проти нововведення висловили протест 50 тисяч з 50 мільйонів користувачів Facebook. Особливо вони обурювалися тим фактом, що відключити Beacon не можна і тим, що інформація про покупки на обладнаних Beacon сайтах інтернет-магазинів з'являлася в стрічках новин друзів.

Пізніше виявилось, що Beacon здатний відстежувати дії користувачів навіть в тому випадку, якщо вони завершили сеанс роботи в Facebook.

Facebook не вперше стикається з протестами користувачів, відзначає Wired. У вересні 2006 року негативні відгуки викликали "стрічки новин", що транслюють оновлення, зміни інформації про користувача та іншу інформацію сусідам по соціальній мережі.

Соціальна мережа Facebook є однією з найбільших в світі. За аудиторією вона поступається тільки MySpace, об'єднуючою понад 100 мільйонів користувачів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: