Інтернет-санкції проти Ірану

Поштові сервіси Yahoo! і Microsoft Hotmail відключили жителям Ірану можливість створювати облікові записи. Також не працює Skype.

Схоже, що жителі Ірану більше не зможуть заводити поштові скриньки в службах Yahoo! Mail і Microsoft Hotmail. На днях ці сервіси виключили Іран із списку країн, який необхідно використовувати користувачам Інтернету при реєстрації облікових записів, повідомляє The Register.

Yahoo
Архів
Можливо, цей крок пов'язаний з тим, що два тижні тому адміністрація Джорджа Буша вирішила посилити економічний тиск на уряд Махмуда Ахмадінеджада.

Представники Yahoo! кажуть, що компанія постійно переглядає свій бізнес, щоб упевнитися, що він не суперечить обмеженням, які вводяться американським урядом. А оскільки проти Ірану діють нові економічні санкції, Yahoo! більше не може дозволити реєструвати ящики жителям цієї держави.

Представники Microsoft коментувати ситуацію відмовляються, а в Google вважають, що санкції ніяк не перешкоджають включенню Ірану в список країн, на території яких доступні сервіси компанії. При цьому, пошуковий гігант підтримує введення Сполученими Штатами санкцій і обмежень на експорт в інші країни і упевнений, що його бізнес не суперечить заходам, що приймаються адміністрацією Буша.

Економічні санкції проти Ірану позначилися і на користувачах популярного сервісу голосового спілкування в Інтернеті Skype. 30 жовтня кореспондент нідерландської газети NRC Handelsblad в Тегерані виявив, що його платний аккаунт в Skype відключений.

Журналіст звернувся за роз'ясненнями до адміністрації VoIP-провайдера, яка повідала йому, що компанії, яка надає Skype фінансові послуги, заборонили приймати платежі з Ірану.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: