Українські хакери розбушувались

Атака на найбільший в світі сайт вакансій Monster.com, про злам якого стало відомо напередодні, була здійснена з українського комп'ютера.

Як повідомляє в своєму сьогоднішньому номері видання "КоммерсантЪ-Україна", атака хакера на найбільший в світі сайт вакансій Monster.com, про злам якого стало відомо напередодні, була здійснена з українського комп'ютера.

Як повідомили в Monster, 18 і 19 серпня співробітник компанії Symantec, що відповідає за безпеку роботи сайту Monster, знайшов в базі даних комп'ютера, зареєстрованого на Україні, 1,6 млн. файлів, вкрадених з сайту Monster.

Monster.com - найбільший в світі рекрутинговий сайт. Він пропонує допомогу по пошуку роботи і найму в двадцяти країнах, на сайті розміщено більше 70 млн. резюме.

Як повідомляють російські "Ведомости", доступ до бази даних Monster.com був одержаний за допомогою троянської програми Infostealer.Monstres. Програма, використовуючи, можливо, вкрадені реквізити доступу до сайту, здійснювала пошук і вибірку даних з розміщених на сервері резюме.

Викрадені дані потім відправлялися на сервер, контрольований зломщиками. Хакери вкрали значний об'єм інформації про користувачів сайту, який включає імена, прізвища, електронні і домашні адреси, телефони користувачів.

Потім користувачам сайту був посланий лист з вказівкою скачати опцію Monster Job Seeker, яка є троянським вірусом. Тепер зломщики погрожують по електронній пошті заразити комп'ютери користувачів сайту вірусом і видалити всі дані, якщо ті не заплатять гроші.

У резюме, розміщених на сайті Monster, не міститься інформація про банківські рахунки, номери кредитних карт і страховку.

Українські правоохоронні органи заяви компанії офіційно не коментували. Представники Monster.com заявили, що роблять все можливе для вирішення питання.

Нагадаємо, що в кінці липня цього року відділ по боротьбі з організованою злочинністю і контрабандою Управління по безпеці і правопорядку турецької провінції Анталія затримав громадянина України, якого обвинуватили у застосуванні підроблених кредитних карток і крадіжці грошових коштів з банківських рахунків, а також в причетності до діяльності терористичної організації Аль-Каїда. Україснкий МЗС, проте, пізніше спростував інформацію про причетність затриманого до терористичних організацій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: