Перейти до змісту

Новини 11 сезону шоу Голос Країни

"Голос країни" – українська адаптація шоу формату The Voice. Україна стала третьою країною, яка транслює вокальне шоу після Нідерландів та США. За десять сезонів шоу команда проєкту опрацювала понад 70 тисяч заявок, а учасниками головного вокального шоу, крім українців, ставали жителі майже всього світу.

11-й сезон – найбільш технологічний за всю історію вокального шоу. Через карантинні обмеження організатори зібрали zoom-аудиторію з різних країн світу, яка слідкує за вибором тренерів онлайн та підтримує виконавця. Втім, для створення особливої атмосфери на сцені до глядацької зали запрошують обмежену кількість глядачів з негативними тестами на коронавірус.

Змінилася і звична для всіх сцена – за лаштунками з'явився робот, який подає учасникам мікрофон, вимірює температуру та дезінфікує руки.

До тренерської панелі цього сезону увійшли топові українські зірки:

  • співачка Тіна Кароль, яка вже перемагала в шоу п'ять разів
  • digital-відкриття цього року DOROFEEVA
  • артист та продюсер MONATIK
  • улюбленець мільйонів українських слухачів Олег Винник

Ведучі одинадцятого сезону – улюблена телепара українців, зіркове подружжя Юрій Горбунов та Катерина Осадча.
Зазначимо, що цього року кастинг учасників вперше відбувався повністю в онлайн-форматі. На глядачів "Голосу країни. Перезавантаження" чекає зустріч із вокалістами зі всіх куточків України та світу, які здивують своїм баченням музики, незвичними тембрами та потужними голосами. Спробують свої сили і відомі українські зірки.
Дивіться шоу «Голос країни. Перезавантаження» щонеділі о 21:00 на каналі «1+1».