Кількість заражених СНІДом продовжує зростати

Фахівці 150 країн світу обговорюють декларацію, яка пропонує виділяти не менше 10% засобів, зібраних у всьому світі на боротьбу зі СНІДом.

Радник президента США Ентоні Фаучі заявив на конференції з боротьби зі СНІДом у Сіднеї, що, не дивлячись на досягнутий прогрес, кількість людей заражених ВІЛ у всьому світі продовжує зростати.

"На кожну людину, яка починає отримувати лікування, припадають шість нових інфікованих. Таким чином, ми терпимо поразку, цифри говорять не в нашу користь", - навів статистичні дані Фаучі. 

Він повідомив, що, наприклад, три роки тому менше 300 тисяч жителів країн, що розвиваються, мали доступ до антиретровірусних препаратів. А в 2006 році ця цифра досягла 2,2 млн. Але швидкість росту числа інфікованих людей виявилася ще вищою. 

"Хоча ми добилися помітних успіхів в тому, що стосується доступності ліків, нам необхідно кинути значні сили на профілактику захворювання", - заявив Фаучі. 

Він також додав, що в багатьох країнах, що розвиваються, ефективні методи профілактики ВІЛ, такі як презервативи і стерильні шприци, доступні менше, ніж 15% населення.

А Брайан Газзард з Британської асоціації по боротьбі зі СНІДом стверджує, що ситуація в Азії і Африці взагалі виходить з-під контролю. Адже там, за його словами, лікування отримує лише чверть тих, які потребують її. А кількість ВІЛ-інфікованих продовжує рости в геометричній прогресії. 

Слід зазначити, що на конференції в Сіднеї обговорюються всі методи боротьби з ВІЛ-інфекцією. Також фахівці з 150 країн світу обговорюють декларацію, яка пропонує виділяти не менше 10% засобів, зібраних у всьому світі на боротьбу зі СНІДом і на наукові дослідження у цій області. 

Згідно статистиці, до цих пір від СНІДу у всьому світі померло 25 мільйонів чоловік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: