Китай бореться з курінням

Китай, найбільший у світі виробник та споживач сигарет, хоче заборонити рекламу тютюнової продукції.

Китай, найбільший у світі виробник та споживач сигарет, заборонить рекламу тютюнової продукції до 2011 року.

Китайці - найактивніші курці у світі. Ринок, обсяг якого перевищує 300 мільйонів споживачів, продовжує зростати, залучаючи виробників сигарет та перебуваючи у центрі уваги міжнародних організацій з охорони здоров’я.

"Китай повинен серйозно підійти до питання про рекламу сигарет", - цитує Beijing News слова Сюй Гуйхуа, голови Китайської асоціації з контролю за вживанням тютюну.

"Китай запізнився з початком контролю за використанням тютюну, і найбільша проблема - це недолік державних правових норм, щоб заборонити паління".

У Китаї заборонене куріння у громадському транспорті, але все ще дозволено курити в багатьох громадських місцях, наприклад, ресторанах. Можна побачити людей, які курять, навіть у лікарнях.

Китаю необхідно подолати куріння або ця звичка вб’є 2,2 мільйони китайців до 2020 року, повідомила у травні Всесвітня організація охорони здоров’я.

Китайські сигарети - одні з найдешевших у світі. Пачка може коштувати не більше 0,08 долара.

Представник китайської державної тютюнової монополії попередив на початку 2007 року, що куріння настільки поширене в Китаї, що спроби обмежити його можуть порушити соціальну стабільність.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: