Кожен четвертий саудівець хворий на діабет

Близько половини саудівських жінок і приблизно чверть чоловіків страждають від ожиріння, незмінний супутник якого - діабет.

Майже 24% населення Саудівської Аравії страждають від цукрового діабету, повідомляє саудівська газета "Ер-Ріяд" із посиланням на дані міністерства охорони здоров'я королівства.

Жінки Саудівської Аравії
AFP
Половина жінок Саудівської Аравії страждають від ожиріння
Основними причинами такого високого рівня захворюваності є, на думку фахівців, неправильне харчування та малорухливий спосіб життя. Як наслідок, близько половини саудівських жінок і приблизно чверть чоловіків страждають від ожиріння, часті супутники якого - діабет і серцево-судинні захворювання.

Боротьба з діабетом у Саудівській Аравії ведеться в загальнонаціональному масштабі. Тільки протягом нинішнього року в країні відкрито дев'ять спеціалізованих медичних центрів. Ще одинадцять будуть відкриті в дію в 2008 році.

Аравійські чоловіки
NEWSru.com
Основними причинами такого високого рівня захворюваності є, на думку фахівців, неправильне харчування та малорухливий спосіб життя
Одночасно в рамках національної програми боротьби з хронічними недугами власті королівства ведуть широку роз'яснювальну роботу серед населення, спрямовану на запобігання та профілактику діабету, серцево-судинних і онкологічних захворювань.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: