356-та річниця битви під Берестечком

Урочистості з нагоди 356-річчя битви під Берестечком розпочалися на Рівненщині. Очікується, що свято відвідає Юрій Луценко.

На Рівненщині розпочалися урочисті заходи з нагоди відзначення 356-ої річниці битви під Берестечком – однієї з найбільших битв в епоху Середньовіччя між військами Богдана Хмельницького та польського короля Яна Казимира.

Як передає кореспондент УНІАН, основні урочистості пройдуть на території Державного історико-культурного заповідника «Поле Берестецької битви» (Радивилівський район) у неділю, 10 червня. Зокрема, заплановано Божественну літургію, панахиду, які проведе патріарх Київський і всієї Руси України Філарет, а також мітинг-реквієм та культурно-мистецькі заходи.

В урочистостях запланована участь відомих політиків та державних діячів, представників політичних партій та громадськості Рівненщини та сусідніх областей. Зокрема, у місцевій пресі повідомлено, що на свято приїдуть лідер «Народної самооборони» Юрій Луценко та онук гетьмана Павла Скоропадського Борис, який нині живе у Канаді.

Поряд із традиційними заходами заплановано також відкриття пам`ятних знаків на місці стоянок Богдана Хмельницького та кримського хана Іслам-Гірея та закладка меморіального каменя на честь спорудження чоловічого православного монастиря неподалік музею «Козацькі могили».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: