Аді Роговцевій - 70

У 70-річчя Ади Роговцевої можна повірити з огляду на її творчий доробок. Сьогодні вона святкує ювілей, а уже завтра буде в Одесі грати у "Варшавській мелодії 2".

Аді Роговцевій - 70
Ада Роговцева святкує ювілей. (Фото:k1.tv/images)
Лише з огляду на її творчий доробок Аді Миколаївні можна дати її справжній вік - 70. Виглядає примадонна української сцени значно молодшою, а за енергією дасть фори будь-якій із своїх студенток. 

Дзвонити в двері не довелося. Вони відкриті увесь день, і не лише сьогодні, каже донька Ади Миколаївни Катерина Степанкова. Святкувати почали о 8:30. У родини було рівно 35 хвилин на сімейні радощі. Тут розуміють, мама і бабуся належить народові.

У вітальні - стіл, де що півгодини міняються гості, які йдуть і йдуть, вітають і бажають. Нікого не запрошували, просто нікому не відмовляли. Її люблять усі і її вистачає на всіх. Подарункам радіє, як дівчинка, бо такою залишається в душі.

У квартирі - скрізь квіти, а у ванні - справжній садок. Інтерв’ю - на кухні, єдиний куток, де тихо. Зізнається, ніколи не була щасливою, бо зважди є привід для смутку. Щасливою Аду Роговцеву робить те, що вона затребувана. Примадонну привітали президенти та прем’єри двох країн. Зараз Ада Миколаївна знімається у Москві, грає у антрепризних виставах та готує ще дві. Восени - найочікуваніша прем’єра: вистава "Якість зірки". Це - бенефіс. Мало хто вірить, що їй уже 70.

Графік Роговцевої розписаний до січня. Не розбирає чергову валізу, бо все життя в дорозі - гастролі, зйомки та зустрічі з глядачами. Додає - лише б здоров’я вистачало. Ось і у свій ювілей разом із донькою вирушає до Одеси. Завтра там гратимуть "Варшавську мелодію 2".

ВідеоАді Роговцевій - 70!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: