Адріївський узвіз залишать митцям?

Жертва в ім’я мистецтва: Київська мерія готова відмовитись від грошей і повернути митцям майстерні і галереї.

Адріївський узвіз залишать митцям?
УНІАН
Галереї і творчі майстерні з Андріївського узвозу не виселятимуть - запевняють у мерії.
Жертва в ім’я мистецтва: Київська мерія готова відмовитись від грошей і повернути митцям майстерні і галереї.

Про це сьогодні заявив заступник столичного голови Віталій Журавський. Через майновий конфлікт своїх приміщень мали позбутися близько сотні митців. Під офіси мали передати ледь не весь Андріївський узвіз. Нині міська влада запевняє, що справу залагоджено. Художників більше не чіпатимуть, але ті віри не ймуть. Митці можуть творити спокійно. Галереї і творчі майстерні з Андріївського узвозу не виселятимуть. Принаймні так запевняють у мерії.

Ціна питання - мільйони доларів. Творчі майстерні і галереї - це самісінький центр Києва - престиж і колорит. Конфлікт розгорівся, коли в законі про бюджет на нинішній рік було наказано віддавати в оренду комунальну нерухомість виключно на конкурсних засадах, тобто тому, хто заплатить більше. Митці відразу програли комерсантам. З речами на вихід мав вибратися увесь Андріївський узвіз і решта мистецьких осередків Києва. Однак у мерії нас запевнили, що в столиці закон ігноруватимуть і попросять кабмін його змінити.

На сьогоднішній день конфлікт довкола мистецької нерухомості залишається відкритим. Влада запевняє, що пожертвувала грішми і немалими заради мистецтва. Художники звинувачують урядників у цинізмі і брехні та погрожують масштабними акціями протесту.

ВідеоХудожникам дадуть спокій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: