Берлінську стіну відновлять

Берлінську стіну, яка була одним з найвідоміших символів холодної війни, хочуть реконструювати.

Берлінську стіну відновлять
У 1990 році шматок стіни, що залишився після ліквідації, розписували 118 художників. (Фото: destination360.com/)
Берлінську стіну, яка була одним з найвідоміших символів холодної війни, хочуть відремонтувати, повідомляє агентство Associated Press. 

Точна сума витрат на реконструкцію поки що не визначена, але очікується, що буде потрібно понад 1,8 мільйонів доларів. За словами одного з представника міської влади Йорга Флеміга, вказаних засобів недостатньо, щоб провести ремонт повністю. Через це початок робіт, який був запланований на вересень, доведеться відкласти. Через час і туристів, які постійно відколюють від стіни шматочки на сувеніри, і сама стіна, і графіті на ній, мають непривабливий вигляд.

Для проведення ремонту необхідно не тільки укріпити саму стіну, але і відновити графіті, за що потрібно буде заплатити художникам.

У 1990 році шматок стіни, що залишився після ліквідації, розписували 118 художників. Берлінська стіна була частиною післявоєнної межі між ФРН і НДР. Її будівництво почалося в 1961 році. Вона складалася з 45 тисяч бетонних блоків розміром 3,6 на 1,5 метри. У 1989 році вона була зруйнована і отримала статус історичної пам'ятки в 1991 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: