Біля Лаври збудують купальні й храм

На честь 1019-річчя Хрещення Русі в Києві неподалік від Успенської Києво-Печерської лаври буде закладено будівництво храму і комплексу купалень.

Православна купальня (Фото: www.krasovskiy.com)
Купальні, за задумом, діятимуть цілорічно. (Фото: www.krasovskiy.com)
На честь 1019-річчя Хрещення Русі в Києві, на Набережній Дніпра, неподалік від Успенської Києво-Печерської лаври буде закладено будівництво храму і комплексу купалень.

Про це сьогодні на прес-конференції в Києві повідомив голова правління "Укргазбанку" Василь Горбаль.

Як передає кореспондент УНІАН, за його словами, "завтра відбуватиметься закладення храму і комплексу купалень, котрі, як ми щиро сподіваємося, стануть одним з улюблених культових місць у місті Києві, так само, як і пам`ятник засновникам Києва". Василь Горбаль повідомив, що це будуть стаціонарні купальні, в яких можна буде купатися круглий рік, а не тільки на свято хрещення Русі або на свято Хрещення Господня.

Він також зауважив, що закладення храму і комплексу купалень буде завершальним моментом святкування Хрещення Русі цього року.

"Після цього заходу ми активно сідаємо і розробляємо всі заходи проведення 1020-річчя, ювілейної дати Хрещення Русі, розраховуючи на те, що це набуде інтернаціонального характеру", - сказав Горбаль.

При цьому він зауважив, що святкування 1019-річчя Хрещення Русі носить виключно меценатський характер. "Як ви змогли вчора зазначити, на сцені і взагалі в усьому промоушені свята не було ні єдиної політичної партії. Це не політичний проект, жодного комерційного бренду", - наголосив голова "Укргазбанку”.

Незважаючи на це, на його думку, цей проект цілком може бути тим "консолідуючим брендом", про який зараз говорять політики.

"Він може легко об`єднати і захід, і схід України, і північ, і південь, може існувати однаково для всіх країн слов`янської співдружності, оскільки це наша спільна історія", - вважає Горбаль.

Святкування 1019-річчя Хрещення Русі в Києві розпочалося вчора концертом open-air на Співочому полі. У концерті взяли участь групи "Брати Карамазови", "ДДТ", а також Ніно Катамадзе й хор Києво-Печерської лаври.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: