Біографія Усами бен Ладена потрапила у фіналісти Пулітцерівської премії

Газета The New York Times отримала п'ять Пулітцерівських премій в області журналістики.

усама бен ладен
Life.ru
Біографія Усами бен Ладена потрапила у фіналісти Пулітцерівської премії
Газета The New York Times перемогла в номінаціях "новинний репортаж" (редакція), "міжнародний репортаж" (редакція), "критика" (Холланд Коттер), "журналістське розслідування" (Девід Барстоу) і "художня фотографія" (Деймон Уїнтер).

Премію в номінації "новинний репортаж" газета отримала за матеріали про сексуальний скандал за участю колишнього губернатора Нью-Йорка Еліота Спітцера, після його була його відставка. Двох премій удостоїлася St. Petersburg Times - за кращий "національний репортаж" (редакція) і за кращі "тематичні матеріали" (Лейн Дегрегорі). Особливо престижний приз "за служіння суспільству" отримала газета Las Vegas Sun і її журналіст Александра Берзон - за матеріали про високий рівень смертності і виробничі травми серед робітників на дорожньому будівництві в Лас-Вегасі, завдяки яким були усунені наявні порушення техніки безпеки.

Премію за кращі науково-популярні статті отримали Беттіна Боксал і Джулі Карт з The Los Angeles Times. Приз за кращі "місцеві репортажі" поділили редакція Detroit Free Press (редакція) і East Valley Tribune (Райан Габріелсон і Пол Гиблін). Кращим коментарем були визнані роботи Юджіна Робінсона з The Washington Post. Кращими статтями "від редакції" журі визнало матеріали The Post-star (Марк Махоуні), а премію за новинні фотографії отримав Патрік Феррел з The Miami Herald.

Відзначимо, що вперше в історії премії в трійку фіналістів в одній з номінацій потрапило інтернет-видання. Сайт Politico виявився в шорт-аркуші номінантів на кращу карикатуру, проте у результаті кращим карикатуристом був визнаний Стів Брін з газети The San Diego Union-tribune. Пулітцерівська премія є найпрестижнішою премією США в області журналістики і вручається з 1917 року. Грошова складова премії - 10 тисяч доларів США. Урочиста церемонія вручення премій традиційно відбувається в Колумбійському університеті в Нью-Йорку.

До речі, біографія лідера міжнародної терористичної організації "Аль-Каїда" Усами бен Ладена і історія його роду, написана Стівом Колом, потрапила у фіналісти Пулітцерівської премії.

Читайте також:

Десять книг, які найбільше надихають

У Києві відкрили пам’ятник Жеглову і Шарапову

У Британії оприлюднили 10 маловідомих фактів з біографії Шекспіра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: