Британці склали список "лав-сторі"

Історії кохання з романів "Доктор Живаго" та "Війна і мир" увійшли до списку улюблених „лав-сторі” британців.

Історії кохання з романів "Доктор Живаго" та "Війна і мир" увійшли до списку улюблених „лав-сторі” британців, складеного телеканалом UKTV Drama.

Історія стосунків Юрія Живаго і Лари з романа Бориса Пастернака зайняла сьоме місце у списку, перше ж з великим відривом зайняла історія Хіткліффа і Кетрін Ерншоу, - героїв роману "Грозовий перевал" Емілі Бронте.

Саме ця історія отримала право називатися улюбленою любовною історією британців всіх часів і народів. Почесне друге місце зайняли Елізабет Беннет і містер Дарсі з романа Джейн Остін "Гордість та упередження". Цією книгою піддані Великобританії зачитуються вже майже два століття, а ще більшої її популярності сприяли два фільми - серіал і недавній повнометражний фільм, в якому зіграли Кіра Найтлі та Метью Макфейден.

37% опитаних британок зізналися також, що чоловік, подібний на Дарсі, швидше підкорить їх, ніж будь-який сучасний представник сильної статі.

Третє місце в списку посідає, як і раніше "Ромео і Джульєта" Вільяма Шекспіра. Крім того, згідно з опитуванням, саме Шекспірові належить честь створення найромантичнішого епізоду - знаменитої сцени на балконі з "Ромео і Джульєти".

"Джейн Ейр" Шарлоти Бронте займає в списку улюблених любовних історій англійців четверте місце. Слідом йде історія пристрасті Скарлетт Охара і Ретта Батлера з романа американської письменниці Маргарет Мітчелл "Віднесені вітром".

У список 20 улюблених романтичних сюжетів увійшли також історії з романів Френсіса Скотта Фітцжеральда "Великий Гетсбі", "Війни і миру" Льва Толстого і "Коханця леді Чаттерлей" Девіда Герберта Лоуренса. У опиті взяли участь дві тисячі людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: