Буде все і будуть усі!

Міжнародний фестиваль "Країна Мрій" цього року збере у Києві зірок етно-музики з різних країн Європи.

Олег Скрипка стрибатиме через купальське вогнище
Відомий міжнародний фестиваль "Країна Мрій", ідейним натхненником якого є фронтмен українського рок-гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка, розпочнеться 6 липня веселою купальською ходою на Андріївському узвозі в Києві. 

Олег Скрипка стрибатиме через купальське вогнище
У цілому три фестивальні дні обіцяють бути дуже насиченими як у музичному плані, так і в плані дотримання стародавніх традицій держав-учасників. Гості "Країни Мрій" зможуть повністю поринути в атмосферу етно-музики та народних звичаїв.

Буде все і будуть усі!
Цього року організаторам вдалося зібрати в Києві зірок етно-музики з різних країн Європи. Так, Фінляндію представить колектив "Вартина". Від Франції на "Країну Мрій" приїдуть Ред Кардель та Халед. Польща відправить на фестиваль гурит "Сяудяла" і "Капелла Бродов". Окрім того, у рок-заході візьмуть участь колективи з Великобританії "Карпатіанс" та іранські хлопці "Джам", - повідомляє www.e-motion.com.ua.

Олег Скрипка стрибатиме через купальське вогнище
Не обійдуть фестиваль увагою і суто традиційні українські забави та обряди, які за стародавньою язичницькою традицією проходять в ніч на Івана Купала.

Буде все і будуть усі!
"Всі традиції Купальської ночі будуть витримані повністю. Буде все: і палаючі вогнища, і гадання на вінках, і пошук квітки папороті... Іноземні гості зможуть самі взяти участь у всіх запланованих розвагах. І, якщо чесно, то ми навіть планували разом з іноземними гостями стрибати через найбільше вогнище", - розкриває свої плани Олег Скрипка. 

Нагадаємо, на рахунку фронтмена "Воплів Відоплясова" це вже четвертий етно-фестиваль, який проходитиме 6-8 липня на Співочому полі в Києві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: