Christie’s б'є рекорди

Загальна виручка аукціону склала 175,8 млн доларів – це рекорд в історії торгів Christie’s.

Аукціонний будинок Christie’s продовжив у вівторок в Лондоні серію торгів з продажу витворів мистецтва XX століття, виставивши на продаж декілька картин, які були продані за значно більші суми, ніж оцінювалися. Загальна виручка аукціону склала 175,8 млн доларів (135,4 млн євро) – це рекорд в історії торгів Christie’s в Лондоні, повідомляє AFP. Першими на аукціоні пішли картини італійського художника Амедео Модільяні "Дівчина в береті" ("La jeune fille au biret") і "Портрет чоловіка в капелюсі" – вони були продані за 9,1 млн євро (11,7 млн доларів) і 6 млн євро (7,7 млн доларів) відповідно.   

Картина Фернандо Леже "Удома серед дерев" ("Les maisons dans les arbres") була продана за суму, удвічі більшу за очікувану, - за 9,5 млн євро (11,6 млн доларів). Ця картина стала найдорожчим лотом, проданим у вівторок. "Автопортрет зі схрещеними пальцями" ("Self Portrait with spread fingers") Егона Шилє, який він написав 19-річним художником-початківцем був проданий за 6,8 млн євро (7,7 млн доларів). 

Нагадаємо, в понеділок Sothebys, основний конкурент Christies, відкрив тиждень лондонських аукціонів, встановивши європейський рекорд продажів витворів мистецтва на загальну суму на 173,2 мільйона доларів.   Нагадаємо, що у понеділок Sotheby's, головний конкурент Christie’s, відкрив тиждень лондонських аукціонів, встановивши європейський рекорд з продажу творів мистецтва на загальну суму 173,2 мільйони доларів.   

Хаім Сутін
Найдорожчим лотом аукціону став “Портрет чоловіка у червоному шарфі” (1921) Хаіма Сутіна, художника російського походження, що народився під Могилевим, але помер у злиднях в Парижі 1943 року. “Портрет“, що був придбаний у 1997 році сьогоднішнім продавцем за 1,54 млн фунтів (більш ніж 3 млн доларів), пішов з молотка за 17,2 млн доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: