Де поховають Магомаєва? (відео)

Москва та Баку все ще не домовилися, де знайде місце свого останнього спочинку легендарний співак.

Азербайджан готується до похоронів легендарного співака Мусліма Магомаєва в Баку, хоча офіційних повідомлень про те, що він буде похований саме в Азербайджані, поки немає.

"Ми сподіваємося, що похорони пройдуть в Баку, і хочемо, щоб це було так. У будь-якому випадку ми робимо свої приготування для цього, вже дані вказівки відповідним структурам, щоб провести похорони гідно", - процитувала слова глави міністерства культури і туризму Азербайджану Абульфаза Гараєва керівник прес-служби відомства Зохра Алієва.

Раніше представник посольства Азербайджану в Москві повідомила, що артиста поховають на його батьківщині, в Баку.

"Там поховані дід співака - знаменитий композитор Муслім Магомаєв і такі відомі діячі мистецтва і культури, як композитор Кара Караєв, співак Рашид Бейбутов", - сказала представник посольства.

Прощання з Муслімом Магомаєвим пройде 28 жовтня в концертному залі імені Чайковського в Москві.

Муслім Магомаєв народився 17 серпня 1942 року в Баку. Він вчився в музичній школі при Бакинській консерваторії по класу фортепіано і композиції, закінчив Азербайджанську консерваторію по класу співу Ш.Мамедової.

Всесоюзна популярність знайшла співака в 1962 році. Магомаєв у середині 1960-х років стажувався в міланському театрі "Ла Скала", в 1966 і 1969 роках з великим успіхом пройшли його гастролі в знаменитому театрі "Олімпія" в Парижі.

Муслім Магомаєв помер у суботу, 25 жовтня, на 67-у році життя після тривалої хвороби.

ВідеоДе поховають Магомаєва?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: