Ден Браун напише фантастику з українським колоритом

Знаменитий автор "Коду да Вінчі" і "Ангелів та демонів" підтвердив, що збирається таємно відвідати Україну та "насолодитися нею".

Відомий американський письменник Ден Браун підтвердив, що збирається найближчим часом відвідати України.

"Дату назвати не можу, але приїду - гарантую. Та не факт, що когось поінформую. Можу приїхати дуже тихо, "пройти під радарами" і насолоджуватися вашою країною, поки ніхто не знає, що я тут", - зізнався Браун.

Він також розповів, що може написати книгу про Україну. "Чом би й ні. Не упевнений, що це буде саме книга про Ленгдона (герой останнього твору Брауна "Втрачений символ" – прим. ред.). Можливо, наприклад, якась наукова фантастику з українським колоритом", - сказав письменник.

Нещодавно презентація Романа Дена Брауна "Втрачений символ" про таємниці масонів пройшла у Києві. За словами Брауна, він обізнаний, що масонські ложі свого часу були дуже впливові в Україні. "У вашої країни взагалі цікава історія", - впевнений він.

Автор розповів, що всі місця, де відбувається дія його останнього роману, а також описані ритуали, існують насправді. Фантастика – це персонажі: ні Роберта Ленгдона, ні Пітера Соломона ніколи не було в цьому житті.

"Герої вигадані, але світ, в якому вони існують, - реальний, той в якому живете ви і живу я. Для мене дуже важливо, щоб все в моїй книзі, окрім персонажів, було справжнім", - поділився Браун.

Ден Браун народився 22 червня 1964 року в Нью-Гемпширі (США), його батько – професор математики, мати – музикант. Зараз він сам – батько двох дітей.

У 1998 році опублікував свій перший роман-тріллер "Цифрова фортеця", який швидко став популярним серед користувачів інтернету. У 2000 році написав детектив "Ангели і демони", в 2001 – трилер "Точка обману", в 2003 – свою найбільш відому книгу "Код та Вінчі". На сьогодні загальний світовий тираж бестселерів Дена Брауна, перекладених 40 мовами, наближається до 8 мільйонів екземплярів.

Читайте також:

Ден Браун планує таємно приїхати в Україну

Головним інтелектуалом Росії визнали Віктора Пєлєвіна

У Києві зі скандалом пройшла презентація книги "Без Путіна"

Харукі Муракамі написав роман-відповідь на "1984" Дж.Орвела

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: