День незалежності з Махном Vol. II

Гуляйполе готується до Другого музично-літературного андерграундового фестивалю "День незалежності з Махном".

День незалежності з Махном Vol. II
Фото: Наталії Кравчук
Гуляйполе готується до Другого музично-літературного андерграундового фестивалю "День незалежності з Махном". "Цьогорічний фестиваль буде гідно продовжувати закладені у минулому році традиції - буде весело, голосно та андеграундово", - обіцяє ідеолог заходу, голова мистецького об’єднання "ОstаNNя Барикада" Олесь Доній.

Організатори обіцяють, що цьогорічний фест буде більш масштабним та якісним, ніж минулорічний. І запевняють, що задля цього цілий рік вивчали досвід українських та закордонних фестивалів, ретельно продумували програму та організацію заходу.

День незалежності з Махном Vol. II
"Ми плануємо підвищити рівень фестивалю, запросивши більш якісних виконавців, розширивши представлені літературні жанри та запросивши представників інших видів мистецтв, наприклад, театри. Наш фестиваль - після подій, які відбуваються з фестивалями у цьому році, - взагалі чи не єдиний подібного масштабу в Україні за межами Києва. Все це говорить на користь того, що усім шанувальникам української музики та літератури необхідно складати речі та вирушати в Гуляйполе!" - сказав О.Доній.

Головний принцип цьогорічного фестивалю - більше літератури та музики. Замість стандартних для українських фестивалів півгодинних виступів виконавців буде запропоновано повноцінні сольні концерти тривалістю не менше години. А "Махновські читання", які стали однією з візитівок фесту, проходитимуть кілька разів у різних жанрах. І найважливіше: на цьогорічному фестивалі планують представити велику кількість нових імен в українській літературі, - повідомляє "Молоде радіо".

"Після занепаду "Червоної рути" та "Перлин сезону", в Україні не залишилось фестів, які б відкривали нові імена, - говорить виконавчий директор заходу Ксенія Омельченко. - Ми змінимо цю ситуацію. На фестивалі буде оголошено музичний гурт та письменника в номінації "Махновське відкриття року". Переможці отримають право бути хедлайнерами та виступатимуть на наступному фесті, а також цілий рік прийматимуть участь у мистецьких акціях від об’єднання "ОstаNNя Барикада".

"День Незалежності з Махном" відбудеться в Гуляйполі 24 та 25 серпня.

День незалежності з Махном Vol. II
Нестор Махно
Нагадаємо, засновуючи фестиваль у Гуляйполі, Мистецьке об’єднання "ОsтаNNя Барикада" поставило собі за мету "максимально демократизувати святкування Дня Незалежності - державного свята, що ідейно об’єднує переважну більшість українських громадян". Тому митці вирішили "перенести" святкування зі столиці в запорізьке містечко Гуляйполе, яке є одним із найвідоміших (у європейських масштабах) історичних об’єктів України. Цей населений пункт вважається центром резиденції Нестора Махна.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: