Дім у могилі імператора

В гробниці першого загальнокитайського імператора Цинь Шихуанді була знайдена будівля у формі дев'ятиступеневої піраміди.

Поховання Цинь Шихуанді
Портрет Цинь Шихуанді та розкопки його поховання. (Фото: Lenta.ru)

Група китайських археологів, які протягом 5 років досліджували могилу першого китайського імператора Цинь Шихуанді методом дистанційного зондування. підтвердили, що в похованні знаходиться будівля у формі дев'ятиступеневої піраміди. Про це 1 липня повідомило китайське інформаційне агентство "Сіньхуа".

Один з дослідників, Дуань Ціньбо з Інституту археології Шаньсі, висловив думку про те, що така форма була надана будівлі для того, щоб душа померлого могла вийти з могили.

Археологам довелося обмежитися зондуванням, оскільки розкопки поховання заборонено.

Могила Цинь Шихуанді в провінції Шаньсі на північному заході Китаю, що була випадково відкрита в 1970-ті роки, знаменита тим, що її "охороняє" кілька тисяч теракотових воїнів, зроблених в натуральну величину. Поховання є однією з головних історичних пам'яток Китаю.

Цинь Шихуанді, який жив у ІІІ столітті до нашої ери, був першим правителем, якому вдалося об'єднати Китай. За його наказом розпочалося будівництво Великої китайської стіни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: