Елтон Джон допоможе хворим на СНІД в Україні

16 червня в Києві на Майдані Незалежності з благодійним концертом на підтримку ВІЛ-інфікованих, виступить сер Елтон Джон.

16 червня в Києві на Майдані Незалежності з благодійним концертом на підтримку ВІЛ-інфікованих, виступить відомий композитор та співак сер Елтон Джон.

"Я радий повідомити, що 16 червня на одному з найкрасивіших майданів Києва я виступатиму перед киянами та гістьми столиці на благодійному концерті, присвяченому проблемі СНІДу", - сказав Елтон Джон.

"Цей концерт дає можливість консолідувати кошти задля втілення в життя наших майбутніх проектів. Ще на початку 90-х ніхто і припустити не міг, що Східна Європа стане жертвою такої руйнівної епідемії. За прогнозами, вже в 2014 році в Україні буде більш 100 000 ВІЛ-інфікованих дітей, 42 000 з яких залишаться сиротами. Тому ще дуже багато чого слід зробити, щоб здобути шанс стримувати постійне зростання цього жахливого захворювання" - додав співак.

Концерт відбудеться за підтримки фондів Віктора Пінчука та Олени Франчук і пройде в прямій трансляції на Новому каналі. "Концерт Елтона Джона допоможе актуалізувати проблему СНІДу в суспільстві, - прокоментувала широкий благодійний жест виконавця Олена Франчук. - Сьогодні вже недостатньо інформувати про хворобу, шляхи її поширення і способах захисту. Наше завдання сьогодні - змінити модель поведінки людей, навчити їх жити в умовах неконтрольованої епідемії - СНІДу".

Наприкінці травня Фонд Олени Франчук АнтиСНІД запустив нову програму "На краю", у рамках якої буде також реалізовано спільний проект Фонду Олени Франчук і СНІД-фонду Елтона Джона. Фонд виділить на цей проект грант у розмірі 2,5 млн. доларів. Проект розраховано на 5 років і спрямовано на допомогу дітям, що постраждали в результаті епідемії ВІЛ/СНІДу. 

До 2014 року 40 000 дітей втратять обох батьків у результаті епідемії і до 169 тисяч дітей втратять одного з батьків. Значна частина цих дітей успадкує від батьків і свій ВІЛ-позитивний статус. Сьогодні в Україні інфікуються 10% з 2,5 тисяч немовлят від ВІЛ-позитивних матерів, тоді як у Франції в такий спосіб інфікується не більше 1-2 дітей на рік.

"Хоча люди і знають про СНІД, але не вважають, що це може їх торкнутися, - сказала на презентації програми "На краю" фундаторка фонду. - Тому вони поводяться так, начебто їм нічого не загрожує. Але СНІД перестав бути далекою проблемою. Люди продовжують вважати, що це проблема тільки груп ризику - ін’єкційних наркоманів і працівників секс-бізнесу. Але це вже не їхня проблема, а наша спільна. Ми більше не можемо говорити "вони піддаються ризикові". Це не вони, а ми - ми самі, наші близькі, наші друзі, наші діти сьогодні можуть стати жертвою ВІЛ-інфекції. Ми усі - на межі".

Фонд Елтона Джона з боротьби зі СНІДом (Elton John АIDS Foundation - EJAF), заснований самим виконавцем у 1992 році в Лос-Анжелесі. Сьогодні Фонд є однією із найбільших у світі некомерційних організацій, що займаються підтримкою програм, із запобігання ВІЛ/ СНІДу у світі. Зараз EJAF залучив більше 125 мільйонів доларів у 55 країнах світу. Ці гроші було спрямовано на фінансування понад 4 тисяч проектів. За 15 років існування Фонду було надано адресну допомогу приблизно 12 мільйонам осіб.

Як повідомлялося раніше, у березні 2007 року Фонд АнтиСНІД провів благодійний аукціон для допомоги ВІЛ-позитивним дитятам-сиротам, у якому взяли участь 30 відомих українських дизайнерів одягу.

23 листопада 2006 Світовий банк вирішив відновити Україні кредит для боротьби з ВІЛ/ СНІДом в Україні у розмірі 60 млн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: