Елтон Джон співатиме в Києві

Президент Віктор Ющенко відвідав відкриття виставки фотографій з колекції британського музиканта Елтона Джона.


Знаменитий британський співак Елтон Джон перебуває в Україні. Сьогодні він виступить з концертом на київському Майдані Незалежності. 

Вчора в галереї "PinchukArtCentre"  відкрилася виставка фотографій з колекції музиканта. Відкриття виставки відвідав президент України Віктор Ющенко. 

Виступаючи на відкритті виставки, британський музикант сказав, що основною метою його візиту до Києва є прагнення "привернути увагу до проблеми розповсюдження СНІДу". 

"Сподіваюся, що із завтрашнього дня в рішенні цієї гострої проблеми в Україні наступить перелом", - сказав він. 

Церемонію відкриття виставки відвідав також екс-президент Леонід Кучма, міністри українського уряду, великі бізнесмени, відомі музиканти й діячі культури. 

У Києві співак оселився в готелі "Прем`єр-Палас". Побоюючись штурму преси й фанатів, охорона готелю навіть дещо перестаралася: потрапити до готелю могли тільки постояльці, що ж до "незареєстрованих користувачів", їм було закрито дорогу навіть в загальнодоступний зазвичай ресторан "Імперія" на верхньому поверсі. 

Елтон Джон
(Фото: www.nab.org)

Як у всіх подібних випадках, Елтон Джон зареєструвався під чужим ім`ям, і навіть адміністратори та ресепшн не знають, в якому номері проживає іменитий гість. Знає про його місцезнаходження в готелі тільки охорона - зроблений вручну одноразовий ключ від апартаментів є в неї та в самого господаря. 

Відомо, що в своїх бажаннях стосовно їжі співак проявив "незоряну" невибагливість. Згідно з райдером, під час концерту потрібні тільки свіжі фрукти й літр козячого молока. З собою Елтон привіз три роялі — про всяк випадок. В артиста не буде особистого кухаря і його не турбує марка машини, в якій він переміщатиметься столицею України. 

Приїзд Елтона Джона до України організовано Фондом Олени Франчук "АНТИСНІД".

Крім того, в гримерці повинні бути три вази з червоними, білими і жовтими трояндами, а в особистих апартаментах -книги про мистецтво. Окремі вимоги до висоти і розстановки меблів в готелі (наскільки відомо, співака поселили в президентському номері за 20 400 гривень на добу). Загалом під час перебування Елтона Джона в Києві його супроводжує близько 50 чоловік.

Нагадаємо, що напередодні, 14 червня, члени Союзу православних громадян України на чолі з Валерієм Кауровим заявили про організацію акції протесту проти концерту Елтона Джона на Майдані Незалежності. "Концерт содоміта Елтона Джона - блюзнірство, а не допомога страждаючим від СНІДу!", - повідомлялося в прес-релізі СПГУ. 

У свою чергу представники найбільших українських православних церков підтримують ідею проведення масштабних програм з боротьби зі СНІДом в Україні.

ВідеоЕлтон Джон у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: