EMI подала до суду на торговців піснями The Beatles

Американський сайт продавав пісні "Ліверпульської четвірки" по 25 центів, за що тепер буде притягнений до суду.

EMI подала до суду на торговців піснями The Beatles
Рекорд-лейбл EMI подав до суду на американський сайт Bluebeat.com, який, на думку позивача, торгував нелегальними файлами з піснями The Beatles. Пісні "ліверпульської четвірки" продавалися на сайті за 25 центів кожна. На сайті, в тому числі, можна придбати оцифровані пісні з антології групи - відреставрованого перевидання 14 альбомів, який вийшов у вересні.

Скільки EMI вимагає від адміністрації сайту, не повідомляється. BBC News відзначає, що на Bluebeat.com музичні файли коштують значно дешевше, ніж в інших інтернет-магазинах. Крім того, сайт дозволяє своїм відвідувачам прослуховувати композиції безкоштовно.

Пісні The Beatles до цих пір не можна легально скачати в інтернеті. На користь того, щоб композиції групи з'явилися на iTunes Store, висловлювався Пол Маккартні, проте EMI так і не змогла домовитися про це з компанією Apple, яка стежить за дотриманням авторських прав на бек-каталог "бітлів". Між тим двом компаніям уже вдалося домовитися про випуск USB-пристрою у формі яблука. На "флешку" будуть записані 14 альбомів The Beatles, а також документальні фільми та інші додаткові матеріали. Таких пристроїв буде випущено всього 30 тисяч, ціна кожного з них складе 200 фунтів стерлінгів.

Читайте також:

Весь світ зможе пограти в The Beatles

Британці обрали найпопулярнішу пісню The Beatles

Поліція заборонила вшанувати пам'ять The Beatles

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: