Фаберже. Цим усе сказано

Невідоме раніше яйце роботи Фаберже з колекції сім'ї Ротшильдів буде виставлене на "російські продажі" аукціону "Крістіс" у Лондоні.

Яйце Фаберже колекції Ротшильдів
news.yahoo.com
Надзвичайно велике, воно встановлене на барвистій підставці, прикрашене золотом різних відтінків і напівпрозорою рожевою емаллю
Невідоме раніше яйце роботи Фаберже з колекції сім'ї Ротшильдів буде виставлене наприкінці листопада на "російські продажі" аукціону "Крістіс" у Лондоні, йдеться в повідомленні прес-служби аукціонного будинку.

"Раніше невідома, ця видатна ювелірна робота буде додана до тих 12 відомих виробів, які були виготовлені за імператорськими стандартами, але не для російської імператорської родини," - відзначили в "Крістіс".

Очікується, що яйце стане центром аукціону російського мистецтва 28 листопада цього року. Оціночна вартість лоту складає від 6 до 9 мільйонів фунтів стерлінгів, і він має всі шанси побити світовий рекорд аукціонної ціни за предмет російського мистецтва.

Яйце з колекції Ротшильдів виготовлене головним фахівцем майстерні Фаберже Михайлом Перхіним у 1902 році та підписано самим Карлом Фаберже.

Надзвичайно велике, воно встановлене на барвистій підставці, прикрашене золотом різних відтінків і напівпрозорою рожевою емаллю. На лицьовій стороні виробу - мініатюрний годинник, але найдивовижніше - автоматичний півник із коштовних каменів, який захований всередині яйця.

Кожну годину він з'являється з яйця, розпрямляє крила, змахує ними чотири рази, потім три рази кланяється своєю головкою, розкриває дзьоб і співає. Весь дивовижний "спектакль" триває 15 секунд, після чого дзвіночок відбиває годинні удари.

"Виявлення цього шедевру є найчудовішою подією за мою 40-річну кар'єру," – визнав директор міжнародного відділу срібних виробів і витворів російського мистецтва "Крістіс" Ентоні Філіпс.

"Яйце Фаберже з колекції Ротшильдів, підписане й датоване Карлом Фаберже в 1902 році, містить у собі всі характеристики справжнього шедевру: авторство, мистецтво майстра-виготівника, походження, стан і рідкість. Ми чекаємо, що цей чудовий об'єкт мистецтва викличе величезний інтерес у приватних колекціонерів і організацій зі всього світу," - додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: