Фестиваль лікувальних грязей

У кримському місті Саки проходить II Фестиваль лікувальних грязей.

У кримському місті Саки, який славиться лікувальними властивостями своїх грязей, проходить II Фестиваль лікувальних грязей.

Як повідомили у Сакському міськвиконкомі, в день відкриття, в рамках фестивалю відбулося театралізоване дійство "Дихання століть", конкурс на краще представлення здравниць "Сакська перлина", дефіле грязьового боді-арту, а також демонстрація фільму про святкування Дня міста Саки цього року.

24 серпня в рамках фестивалю пройдуть водне свято "Королівська Регата-2007" (у регаті беруть участь команди з Києва, Дніпропетровська, Новомосковська, Дніпродзержинська, Вінниці, Миколаєва, Херсона, Джанкоя, Саки та інших), змагання по академічному веслуванню, веслуванню на байдарках і каное, показові виступи з віндсерфінгу, спортивним танцям, східному єдиноборству.

25 серпня в місті відбудеться низка культурних заходів і концертів, серед них: вікторина з історії грязелікування "Що? Де? Коли?", концерт фольклорних колективів Севастополя "Сакчанам від севастопольців - дорогоцінні перли народного мистецтва" та інші.

Підсумки "грязьового" фестивалю будуть підбиті 26 серпня. Також цього дня в місті відбуватимуться розширена торгівля сувенірною продукцією і косметичними препаратами з сакської лікувальної грязі, конкурс "Королева курорту-2007" і концерт заслуженого колективу Білорусі, вокально-хореографічного ансамблю "Гомій".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: