Фестиваль лялькових театрів у Києві

На міжнародний фестиваль у Києві зібралися 12 лялькових театрів, що покажуть 43 вистави.

Ляльковий театр (Фото: sns.org.ua)
На фестивалі лялькових театрів немає жодної конкуренції. (Фото: sns.org.ua)
У Києві відбувається міжнародний фестиваль лялькових театрів. На фестиваль зібралися 12 театрів, які впродовж тижня покажуть 43 вистави - від дитячих казок до еротичного "Декамерону" Бокаччо. 

Київський ляльковий театр відновлює традицію. Міжнародний фестиваль тут улаштовували з 91-го року. Але коли театр лишився без приміщення, запрошувати гостей стало нікуди. Нині в тетру новий казковий палац, і на новий фестиваль запрошують герої класичних казок. 

На київському фестивалі - ні дипломів, ані лауреатів. Організатори вважають, що в лялькарстві змагання - зайва річ. 

У поляків особливий модерновий театр: ляльки й актори - багато музики й танців. Історія нетерпимості, ворожнечі й пошуку порозуміння між тролями й людьми - це радше для підлітків. Геть дорослій публіці представлять еротично-кумедний "Декамерон" за Бокаччо і трагічну класику - Шекспір та Леся Українка в ляльках. 

Цьогорічний фестиваль - це 12 театрів із 4 країн. Запросили багато вітчизняних труп - навмисне, щоби компенсувати дефіцит гастролей. 

Міжнародний фестиваль лялькових театрів триватиме у Києві ще 8 днів. Попереду 43 вистави - від "Котика і півника" до Шекспірівського "Макбета".

ВідеоЛялькові театри з усього світу в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: