Фестиваль "Велике російське слово" в Криму

Сьогодні завершився Міжнародний фестиваль "Велике російське слово". Його організатори сподіваються, що він стане традиційним.

Сьогодні, в День Росії, у Криму завершився перший Міжнародний фестиваль ”Велике російське слово”.
Як передає кореспондент УНІАН, фестиваль, що почався 6 червня, - в день народження великого російського поета Олександр Пушкіна – охопив 12 міст Кримського півострова.

В ході фестивалю пройшли численні заходи: конкурс російської пісні, конкурс ”Російська красуня”, конкурс на кращий творчий твір на тему ”Моя Батьківщина – російська мова!”, конкурс малюнку на тему ”Світ російської казки”, науково-практична конференція ”Російська мова в полікультурному світі” і т.д.

Крім того, в рамках фестивалю ”Велике російське слово” пройшли зустрічі з відомими акторами Росії та України. Наприклад, у Сімферополі відбувся творчий вечір народного артиста СРСР, відомого російського актора Василя Ланового.

Сьогодні в Сімферополі один з організаторів фестивалю ”Велике російське слово” перший віце-спікер кримського парламенту, лідер Російської громади Криму Сергій Цеков заявив, що цей захід привернув увагу як в Україні, так і в Росії. Доказом цього, на його думку, є привітання, що надійшли на адресу організаторів і гостей фестивалю.

”Я в черговий раз нагадаю, що нас із цим святом привітав Президент Росії Володимир Путін, привітав прем`єр-міністр України Віктор Янукович, привітав голова Ради Федерації Росії Сергій Миронов, привітав голова Верховної Ради України Олександр Мороз, привітав голова Державної Думи Російської Федерації Борис Гризлов,” – відзначив С.Цеков.
Він висловив сподівання, що фестиваль ”Велике російське слово” стане традиційним.

”Усе говорить, що цей фестиваль буде в Криму традиційним і щорічним. Лейтмотивом фестивалю виступало велике російське слово. Все говорить про те, що російське слово - воно не роз`єднує, воно об`єднує народ, воно об`єднує Росію, Україну, Білорусію, всі народи колишнього Радянського Союзу, які пам`ятають і люблять нашу російську культуру,” – відзначив лідер Російської громади Криму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: