Фінал „Гаррі Поттера” розкрито

На сайті InSecure.org з'явилося повідомлення хакера який нібито зламав систему захисту видавництва Bloomsbury та прочитав завершення роману.

Гаррі Поттер
Хакер, що називає себе Гебріел (Gabriel), розголосив головну інтригу останнього сьомого роману про Гаррі Поттера. У повідомленні на сайті InSecure.org він назвав імена двох персонажів, які загинуть у "Harry Potter and the Deathly Hallows". Гебріел стверджує, що він обійшов систему захисту лондонського видавництва Bloomsbury та отримав доступ до тексту роману.

Представники видавництва відмовилися коментувати це, а в американському підрозділі Scholastic агентству Reuters повідомили, що в Інтернеті зустрічаються десятки версій завершення книги, і це – лише одна з теорій. У компанії Trend Micro, що спеціалізується на системі комп’ютерної безпеки, заявили, що повідомлення Гебріела може бути фальшивкою „з левовою часткою вірогідності”.

Тим часом запис Гебріела досі доступний на InSecure.org. у ній, зокрема, говориться, що жертвами в сьомому романі виявились Герміона і Хагрід. Дівчинку вбив Волан де Морт, а добряка-велетня – Северус Снейп.

Гебріел стверджує, що розкрив інтригу книги з релігійних міркуваннь. Зокрема, він зазначає, що Папа Римський засуджував книги про Гаррі Поттера за те, що вони ведуть дітей до неоязичництва.

Англійське видання "Harry Potter and the Deathly Hallows" з'явиться в продажу 21 липня 2007 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: