Голосування за сім чудес України призупинено

Організатори конкурсу з обрання семи чудес України тимчасово призупинили голосування в рамках акції.

Музей "Писанка" в Коломиї
Музей "Писанка" в Коломиї претендує до входження у список семи чудес України. (Фото: 7chudes.in.ua)
Голосування за сім чудес України на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua призупинено до 1 серпня. 

Як повідомляє адміністрація сайту, 28-30 липня 2007 року були зафіксовані спроби деяких недобросовісних відвідувачів сфальсифікувати результати голосування. З огляду на це, Оргкомітет акції вирішив виключити результати голосування за три минулі дні. 

На сьогодні перелік 10-ти найрейтинговіших українських пам’яток виглядає так: заповідник "Кам’янець” (перше місце), дендропарк "Софіївка”, заповідник "Хортиця”, музей "Писанка”, заповідник "Херсонес Таврійський”, Києво-Печерська Лавра, Хотинська фортеця, Лівадійський палац, Софія Київська, Одеський оперний театр.
 

Києво-Печерська Лавра
Туди ж входить і Києво-Печерська Лавра. (Фото: nbuv.gov.ua)
Саме цей Топ-10 лідерів є офіційним на даний момент, і оргкомітет просить ЗМІ не тиражувати рейтинг, який був нещодавно поширений в інтернеті. 

Технічні служби сайту 7chudes.in.ua готують нові системи захисту голосування. Оргкомітет повідомляє, що вже завтра, 1 серпня, голосування буде відновлено. 

У відповідності до умов конкурсу, остаточне рішення з визначення 7 чудес України буде прийняте напередодні Дня Незалежності України на підставі інтернет-голосування та висновків експертів (науковців, істориків, культурних діячів, експертів у галузі туризму).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: