Гран-прі фестивалю "Крок" отримав естонський мультфільм "Лілі"

Церемонія закриття фестивалю відбулася 4 жовтня в севастопольському кінотеатрі "Москва". Лауреатами фестивалю стали представники 13 країн.

Гран-прі XX міжнародного фестивалю анімаційних фільмів "Крок" і грошову премію в 5 тисяч доларів одержав естонський режисер Ріхо Унту, автор фільму "Лілі".

Церемонія закриття фестивалю відбулася 4 жовтня в севастопольському кінотеатрі "Москва". Учасники і гості фестивалю з 37 країн на теплоході "Зірка Дніпра" пройшли за маршрутом Київ-Запоріжжя-Херсон-Севастополь і завершать шлях в Одесі.

За словами голови журі, голови Спілки кінематографістів України Сергія Тримбача, останнє засідання журі тривало 9 годин.

Лауреатами фестивалю стали представники 13 країн. При цьому 5 нагород дісталися російським аніматорам. По два дипломи фестивалю - в авторів мультфільмів з Великобританії, США, Нідерландів і Естонії. Лауреатами "Кроку" в різних номінаціях стали режисери з Польщі, Німеччини, Португалії, Франції, Південно-Африканської Республіки, Угорщини, Італії та України. Зокрема український режисер Адріан Сахалтуєв нагороджений дипломом у категорії "Прикладна і замовлена анімація" за фільм "Вова рулює".

Спеціальний приз журі "За найкращий дебют" і 3 тисяч доларів одержав режисер Данні де Вент з Нідерландів за фільм "Урок плавання". Спеціальний приз журі "За найкращий дитячий фільм" одержав фільм "Пудя" російського режисера Соні Кравцової. Вона також одержала грошову премію в 3 тисяч доларів. Особливий приз імені Олександра Татарського "Пластилінова ворона" в номінації "За найвищий пілотаж" присуджено фільму "Природжені обставини" (режисер Рао Хейдметс, Естонія).

Читайте також:

У Києві відбудеться всеукраїнський фестиваль аматорського кіно

У Німеччині відкривається фестиваль українського кіно

Українці почали частіше ходити в кіно

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: