Грант для Студії народного розпису

Студія народного розпису, картин та іконопису отримає грант у розмірі 10 тис. гривень від МБФ "Україна 3000".

Катерина Ющенко (Фото: ukraine3000.org.ua)
Катерина Ющенко (Фото: ukraine3000.org.ua)
Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» надасть Студії народного розпису, картин та іконопису грант у розмірі 10 тис. грн. Про це повідомили у прес-службі МБФ «Україна 3000».

Як зазначається в повідомленні, голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000» пані Катерина Ющенко відвідала сьогодні виставку робіт учнів Студії народного розпису, картин та іконопису під керівництвом Василя Парахіна, яка проходить у Центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

У заході також взяли участь голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Бондар, директор музею ім. І. Гончара Петро Гончар, голова Національної спілки майстрів народного мистецтва України Євген Шевченко, письменник, народний депутат ІІ скликання Євген Сверстюк.

Виступаючи перед присутніми, К.Ющенко розповіла про свої враження від робіт вихованців Студії, які вона побачила, перебуваючи з робочою поїздкою у Волинській області.

«Я була вражена не лише тематикою, майстерністю та стилем цих дитячих робіт, а й тим, що пан Василь вчить дітей не просто живопису, він разом зі своїми учнями відтворює українські традиції та старовинні стилі. І у цьому творчому процесі одночасно з художніми традиціями проявляється глибока любов до України, віра та патріотизм,» – наголосила К.Ющенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: