Грант продасть портрет Ліз Тейлор

Британський актор Х'ю Грант планує продати портрет Елізабет Тейлор, написаний Енді Уорхолом, у листопаді цього року на аукціоні Christie's.

Енді Уорхол. "Ліз"
Lenta.ru
Енді Уорхол. "Ліз"
Британський актор Х'ю Грант продасть у листопаді 2007 року портрет актриси Елізабет Тейлор, що належить йому. Портрет написаний Енді Уорхолом у 1963 році. За оцінками будинку Christie's, картина може принести Гранту від 25 до 35 мільйонів доларів. Газета The New York Times повідомляє, що актор придбав "Ліз" у 2001 році за 3,5 мільйони доларів.

Уорхол зробив серію з тринадцяти портретів кінодіви. Найдорожчий із них був проданий у 2005 році на Sotheby's за 12,6 мільйони доларів. Але з того часу Уорхол значно подорожчав. Так, у травні 2007 року його "Аварія зеленої машини" пішла в Нью-Йорку на торгах Christie's з молотка за 71,7 мільйони. Х'ю Грант довірив свою "Ліз" цьому ж аукціонному будинку.

Хоча в Christie's не розголошують імена клієнтів, експерти, знайомі з колекцією Гранта, переконані, що портрет походить із його зібрання. Відомо, що власник "Ліз" розлучається з нею з двох причин: по-перше, ринок картин Уорхола знаходиться зараз на підйомі; по-друге, Грант зацікавився роботами молодших художників.

Х'ю Грант
Х'ю Грант зацікавився роботами молодших художників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: