Хабенський і Кравченко зібрали у Києві повний зал жінок

Дата публікації
Перегляди
1404
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хабенський і Кравченко зібрали у Києві повний зал жінок

Костянтин Хабенський і Олексій Кравченко - на оперній сцені

На виставу "Трикопійчана опера" прийшли, щоб побачити російських зірок.

Найпривабливіші чоловіки Росії останнього десятиліття за версією різноманітних журналів у Києві - на одній сцені. Костянтин Хабенський і Олексій Кравченко співають, матюкаються і жебракують. Відомі артисти приїхали до України з виставою "Трикопійчана опера" - і зібрали повний зал жінок, повідомляє ТСН.Особливе.

Костянтин Хабенський і Олексій Кравченко - на оперній сцені. Квитки на їхню виставу від 100 доларів. У залі порожніх місць немає. Подивитися сучасну постановку класика Брехта прийшли переважно жінки.

На сцені головні російські зірки протягом майже чотирьох годин грають справжніх чоловіків - співають, стрибають, матюкаються. Публіка у захваті.

Крім зірок на сцені багато молодих акторів. Та глядачів цікавить, хто замінив Марину Голуб, яка загинула у автокатастрофі 3 тижні тому. Її роль грає Хрестина Бабушкіна. Вона молодша за Голуб на 24 роки.

Після спектаклю трупа в повному складі вирушає в ресторан святкувати свій успіх. Для акторів зарезервовано стіл в одному з ресторанів у центрі столиці. Після напруженої роботи вони їдять багато м'яса і п'ють багато горілки. Другий тост - за Марину Голуб.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1404
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація