Художник Олексій Литвиненко запросив на "Прогулянку"

6 березня у галерея "Боттега" відкрилась виставка нових живописних робіт Олексія Литвиненка "Прогулянка".

Експозиція Олексія Литвиненка "Прогулянка" включає 10 полотен, виконаних у техніці "лесування", в якій автор без перебільшення є одним з найкращих у сучасному українському мистецтві. Недаремно його звуть "Київським китайцем", причина цьому - творча манера художника. Він не пише, а буквально "заливає" полотна прозорою фарбою, "одягаючи" картини тонкими, тендітними, дихаючими нашаруваннями, кожного разу дивуючись результату.

У цій складній техніці, що потребує не аби якої витримки та безперечного вміння практично ніхто у світі вже не працює, а Олексію Литвиненко вона цікава і головне - підвладна. За допомогою лесування художник "дає можливість воді текти, очерету тремтіти", небу світитися та мерехтіти, ніби бачиш його насправді. Цей автор "не будує стратегій", він просто відданий своїм мистецтвом природі.

Виставка Олексія Литвиненка
ТСН.ua
Художник Олексій Литвиненко запросив на "Прогулянку"
"У цій виставці відображена моя літня прогулянка, - розповідає Олексій. - Легка та невимушена. Ви побачите те, що бачив я, зможете поблукати тими ландшафтами, якими я блукав. Мені кортить поділитися з глядачем красивими враженнями, от і все".

На виставці серед чисельних гостей був і відомий скульптор Олег Пінчук. Він поділився враженнями від "Прогулянки".

"Найбільше вразило сонячне світло, яке йде від цих картин. Це така естетика кольору, вона гармонійна, дихає весною, і ти відчуваєш, що за цим мінімалізмом стоїть колосальна праця. Ця легкість пройшла через важку працю. І результат вражає та радує око", - каже Пінчук.

До речі, виставка триватиме до 19 березня у галереї "Боттега".

Фото надані галереєю "Боттега"

Читайте також:

Голандський художник використовує обличчя для арт-об’єктів

У Києві презентували колекцію картин канадської меценатки

Віктор Сидоренко "заморожує" генофонд для майбутнього
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: