Художник знайшов підробки на виставці своїх картин

На виставці власних робіт індійський художник виявив купу підробок.

Сайєд Хадер Раза
Сайєд Хадер Раза
Відомий індійський художник Сайєд Хадер Раза, відкриваючи виставку власних картин, виявив, що багато з його робіт - підробки.

Власники галереї "Дхумімал", дізнавшись про конфуз, одразу ж закрили виставку.

Власник галереї розповів, що картини прислав племінник художника, тому ніхто навіть не подумав про підробку.

"Тільки цього мені ще не вистачало в моєму віці - красуватися на виставці підробок власних картин. Я дотепер не можу опам'ятатися", - написав 86-річний художник в газеті Mail Today.

Один з друзів художника письменник Ашок Ваджпаї, який був присутній на відкритті галереї стверджує, що картини навіть не відповідають стилю художника. Коли хто-небудь робить копію, принаймні, вона відображає стиль і почерк художника. Але коли публіці представляють щось абсолютно на нього не схоже, і при цьому на картині красується підпис художника, - це справжня підробка", - обурюється Ваджпаї.

Раза з 1950 року живе в Парижі, але часто буває в Індії, де заснував спеціальний фонд допомоги молодим художникам. Його картини виставляються по всьому світу і продаються за великі гроші у провідних галереях.

Він сказав, що друзі радили йому подати до суду. Художник відмовився це зробити, але все таки вирішив докопатися до правди. "Ця історія кидає тінь на індійське мистецтво, і ми повинні розібратися в тому, як все це сталося", - каже Раза.

Читайте також:

Українську картину Путіна продали за 37 млн. 

Google покаже шедеври Прадо

У Берліні викрали картини Пікассо і Матісса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: