Ілля Олейников кожною своєю появою на екрані викликав у глядачів усмішки

Дата публікації
Перегляди
3380
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ілля Олейников кожною своєю появою на екрані викликав у глядачів усмішки

Ілля Олейніков пішов із життя в 65 років

Народний артист Росії хворів раком і помер сьогодні вранці на 66-му році життя в лікарні в результаті зупинки серця.

Ілля Львович Олейников народився 10 липня 1947 року в Кишиневі в єврейській родині. Справжнє його прізвище - Клявер, а за сценічний псевдонім узяв дівоче прізвище дружини.

У 1969 році він закінчив училище циркового та естрадного мистецтва в Москві, а після армії почав працювати артистом у Москонцерті в розмовному жанрі.

Згодом він утворив дует зі своїм другом Романом Казаковим. На жаль, Казаков помер, і Олейников змушений був міняти партнерів, як рукавички, доки не зустрів Юрія Стоянова.

Дивіться фото: В Петербурзі помер легендарний творець програми "Городок" Ілля Олейников

Разом вони з 1991 році робили програму "Адамово яблуко" на телебаченні в Санкт-Петербурзі, сам Ілля Олейников визнавав, що ті програми були ще досить сирими та слабими.

Але досвід приходив із роками, і в 1993 на дует звернули увагу. Так Олейников і Стоянов створили програму "Городок" на телеканалі "Росія", яка дуже швидко завоювала симпатію глядачів та отримала в 1996 році телевізійну премію "Теффі".

Крім того, Олейников мав Орден пошани (2012 р.) та звання народного артисту Російської Федерації (2001 р.).

У кіно Ілля Олейников знімався мало, але кожна його поява на екрані викликала усмішку глядача. Комедії "Тонкая штучка", "Алхимик", зняті у стилі "Городка", визнавалися дуже смішними.

Також Олейников зіграв роль фіндиректора варьєте Римського в екранізації "Майстра і Маргарити" Володимира Бортко.

Читайте також: Олейников помер в результаті зупинки серця

Ілля Олейников був одружений із Іриною Олейниковою, колишньою співачкою, кандидатом хімічних наук, з якою вони виховали сина Деніса Клявера, учасника гурту "Чай вдвоем".

У липні 2012 року в Олейникова діагностували рак, він пройшов курс хіміотерапії. Наприкінці жовтня він потрапив до лікарні із запаленням легенів, пізніше його стан погіршився – легені відмовили.

Актор впав у кому та був підключений до апарата штучної вентиляції легенів. Ситуацію ускладнювали серйозні проблеми із серцем.

Російський естрадний актор і телеведучий, народний артист Російської Федерації Ілля Олейников помер в неділю в петербурзькій лікарні в 4:30 в результаті зупинки серця.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3380
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація