Картина Галини Москвітіної бере участь в торгах аукційного будинку MacDougall's

Дата публікації
Перегляди
3565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Картина Галини Москвітіної бере участь в торгах аукційного будинку MacDougall's

Промінь творіння

Галерея "HayHill", одна із п'яти найкращих арт-галерей Англії, презентувала серію робіт Галини Москвітіної під назвою "Кодекс Світла".

Експозиція вміщує три серії робіт Москвітіної у стилі латернативний реалізм: Sundogs, Sparkles і Affirmation Circle та інші картини.

Особливу увагу поціновувачів сучасного мистецтва привертає картина "Промінь творіння", яку художниця створила у 2011 році. Після виставки у Лондоні картина візьме участь у зимових торгах англійського аукційного будинку MacDougall's1 грудня 2011 року.

Нагадаємо, вліткуаукційний будинок Bonhams продав картину "Школа танців" Галини Москвітіної за 9600 фунтів-стерлінгів.

Лондонська експозиція продовжила світове турне робіт художниці, яке розпочалося на початку осені у Тель-Авіві і з успіхом пройшло у Мілані. Приватний фонд ArcaneArt, що виступає організатором турне, анонсував виставку картин Москвітіної 7 грудня у Києві, а навесні 2012 року – у Нью-Йорку.

Андрій Кузьменко, радник-посланник посольства України у Великобританії, заявив: "У творчості Галини Москвітіної закладено цікаву філософську концепцію, її картини дійсно живі та світлі, вони наповнені чистою енергією. На мою думку, пані Галина має велике майбутнє як художник, адже поціновувачами її картин та творчості стає все більше людей в усьому світі. Представлення українських митців за кордоном - важливий момент для європейців, які знайомляться з надбанням мистецтва та філософії України".

Як відомо, Галина Москвітіна – єдина художниця, яка працює у стилі "світ-арт" або латернативний реалізм. Цей стиль виражає поняття „світло", „світимість", „світоносність". Свої картини вона називає „світангами" (від „світло" та „якір" - якоря світла на Землі).

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація