Картина китайського каліграфа встановила абсолютний рекорд на аукціоні

Ціна справжнього китайського мистецтва зростає на арт-ринку і б`є рекорди.

Робота китайського каліграфа епохи династії Мін встановила рекорд вартості на аукціоні в Пекіні. Картина художника У Біня під назвою "Вісімнадцять архатів" була продана за 169,1 мільйона юанів (24,8 мільйона доларів), у шість разів перевищивши попередню оцінку.

Попередній рекорд вартості для творів китайських каліграфів, встановлений картиною Цюй Іна "Сувій червоної скелі", становив 10,7 мільйона доларів. Картину У Біня придбав колекціонер із Шанхая Лю Іцянь. Раніше сувій належав імператору династії Цин Цяньлун, який правив з 1736 по 1795 рік.

"Мені здається, класичне мистецтво Китаю значно недооцінене в порівнянні з картинами західних імпресіоністів і таких сучасних художників, як Пікассо і Ренуар", - заявив Лі Так, представник аукціонного дому Poly International, який проводив торги. За його словами, "тільки китаєць може повністю оцінити філософію, дух та історичну цінність класичних китайських картин".

На аукціоні також було встановлено рекорд для класичної китайської каліграфії - робота каліграфа Цзен Гуна, який жив за часів Імперії Сун, була продана за 108,6 мільйона юанів (15,91 мільйона доларів). На думку Лі Так, результати аукціону свідчать про відновлення китайського арт-ринку.

Читайте також:

Політичний аукціон: Парад ляльок 2009

Рукавичку Майкла Джексона продали на аукціоні за 350 тисяч

У США запустили інтернет-аукціон для мільярдерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: