Картини вернулися додому

Сьогодні до Яготинського музею повернули вкрадені там рік тому картини.

Тетяна Яблонська
“Юнiсть” (1969) Тетяна Яблонська
Щоправда не всі. Одна ще досі в розшуку. Та й для того, щоб знайти крадене міліції не довелося проводити карколомних операцій з погонями й перестрілками. Успіх слідства вирішив телефонний дзвінок на другий день Великодня. Експерти музею сумніваються, що повернені правоохоронцями картини справжні. Кажуть, кольори світліші та якось не так вона виглядає. Міліціонерів недовіра ображає.

Загалом до музею повернули 32 iз 33 вкрадених картин, однак, заспокоює міліція - полотно ще в Україні. З повернутих картин найцінніша - робота відомої української художниці середини минулого століття Тетяни Яблонської. Її робота коштує близько 170 тисяч гривень. Слідчий розповідає, що злочинці акуратно витягли скло з вікна і зв’язали шістдесятирічну жінку-охоронця. Сигналізація не спрацювала, бо її там не було.  

Тетяна Яблонська
“Життя продовжується” (1971) Тетяна Яблонська
Правоохоронці кажуть, що злочинці діяли вміло. Перед тим як вкрасти, вони сфотографували картини. Фотографували для замовника. Він вибрав шість потрібних. Однак, крадії не втримались і прихопили ще 27 полотен. Знайшли перші шість картин випадково. Після святкового застілля сім’я поверталася додому, коли, диви - пакунок замотаний скотчем лежить під гіллям.  

Свої сподівання, що ніхто більше нічого не поцупить у музеї покладають на червону кнопку встановленої недавно сигналізації. Кожний експонат проте до неї поки що не підключатимуть - бракує коштів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: